Nebijis jaunums Latvijā – transformējams krēsls

Vai esi kādreiz saskāries ar situāciju, kad neliels draugu bariņš pēkšņi uzrodas pie tavām durvīm un tev nav pietiekami daudz krēsli, lai visiem būtu kur apsēsties? Tad tev ir vajadzīgs krēsls FlexibleLove.

Šis funkcionālais krēsls ir veidots no otrreiz pārstrādāta papīra un koksnes atkritumiem un spēj izplesties un nodrošināt vietu pat 16 cilvēkiem.

FlexibleLove krēsla unikālā akordeona un šūnu struktūra ļauj tam izstiepties pat visneiedomājamākajās pozās, veidojot pārsteidzoši stabilu un izturīgu sēdvietu. Lai mainītu tā garumu un formu, ir vienkārši jāvelk abi gali, līdzīgi kā akordeons.

Šobrīd Latvijā iespējams aplūkot divus FlexibleLove modeļus – FlexibleLove 12+, kas ir paredzēts 12 cilvēkiem un var izturēt 1400kg lielu svaru un FlexibleLove 16, kas ir paredzēts 16 cilvēkiem un spēj izturēt 1900kg lielu svaru.

FlexibleLove var iegādāties Compact.lv birojā/veikalā Krustabaznīcas ielā 11, iepriekš zvanot pa telefona nummuru 67817746 vai rakstot uz e-pastu info@compact.lv. Vairāk informācijas par modeļiem un cenām meklēt www.compact.lv.

loading...