Viņš ir īstais!

Nereti sievietes satiekoties ar vīriešiem izvērtē viņus no A-Z pielīdzinot tos savam ideālā vīrieša prototipam. Izvērtē visus to plusus un mīnusus, pozitīvās un negatīvās iezīmes, cenšoties atrast savu potenciālo dzīvesbiedru ar kuru veidot stabilas attiecības un kopdzīvi. Lasi tālāk un iepazīties ar iezīmēm, kuras liecina – viņš ir Tavs viens vienīgais.

1) Lielāko daļu sava laika Tu domā un runā par un ap viņu… : “Šodien redzēju veikalā perfektu vīna krāsas kleitu, tā ideāli saskanētu ar viņa kaklasaiti.”
2) Tev nav nepieciešams alkohols, lai viņa klātbūtnē justos brīvi, nepiespiesti. Tu nekautrējies viņa sabiedrībā būt Tu pati un netēlot to, kas Tu neesi.

3) Tevi vairs pilnībā neinteresē tas, ar ko nodarbojas, ar ko satiekas vai ir kopā kāds no Taviem bijušajiem puišiem.

4) Tev vairs nav nepieciešams, lai viņš Tevi aizved uz dārgāko restorānu vai Parīzi, arī vakars kopīgi gatavojot vakariņas Tev liekas kā perfekts randiņš.

5) Tevī vairs pilnīgi nekādas emocijas neizraisa seksīgais bārmenis no vietējā naktskluba, tagad tā Tev spēj likt justies vienīgi viņš.

6) Pēc vētrainas uzdzīves pilnas nakts kādā zaļumballē, kuru divatā apmeklējāt, lai izrautos ārpus pilsētas Tevi vairs neuztrauc Tavs vizuālais izskats no rīta pamostoties viņam blakus, aizmpampušas acis, izpūruši mati un izsmērējusies skropstu tuša – galvenais taču, ka viņš ir blakus.

7) Tev vairs nešķiet svarīgi pēc iespējas ātrāk nomainīt attiecību statusu Tavā facebook kontā.

8) Viņš vienkārši ir Tavs perfektais puisis!

loading...