Šodien ir izplatīts svarīgs paziņojums visiem MAXIMA veikalu apmeklētājiem

Ņemot vērā ārkārtas situāciju, Maxima ātri pielāgoja savas mārketinga aktivitātes un visu pārējo. Ikgadējā akcija “Viena izdevīga diena” visiem Maxima veikaliem tiks pagarināta no 1 dienas līdz 3 dienām šogad, un šajās dienās daudziem veikaliem būs pagarināts arī darba laiks, tādējādi uzturot labvēlīgu klientu blīvumu.

Kampaņas paplašināšana ir nākamais solis, lai nodrošinātu, ka cilvēki neapgrūtinās citus, iepērkoties ārkārtas situācijā, vienlaikus ņemot vērā valstu pasākumus, lai ierobežotu Covid-19 vīrusa izplatību. “Šogad, lai ārkārtas gadījumos klienti varētu ne tikai baudīt 40% atlaidi, bet arī droši, ērti un ātri iegādāties ģimenei tik nepieciešamo ikdienas iedzīvi. Šī ikgadējā akcija ilgs vairākas dienas, nevis tikai vienu, kā tas visu laiku līdz šim ir bijis.

Tradicionāli pasākums ir piesaistījis daudzu klientu interesi, tāpēc, lai samazinātu personāla blīvumu, pasākums tiks paplašināts. Lai klientiem un darbiniekiem visos Maxima veikalos būtu droša vide, mēs uzraugām katru dienu veikto drošības pasākumu efektivitāti un ieviešam jaunus pasākumus. “Maxima Latvija” vadītājs Viktors Troicins sacīja: “Mēs arī aicinām iedzīvotājus strādāt kopā, staigāt uz veikalu vienatnē, sagatavot iepirkumu sarakstu un apmeklēt veikalu tradicionāli mazāk pārpildītos laikos.”

Lai izvairītos no nevajadzīgas pūļu iepirkšanās laikā un samazinātu klientu biežumu ārkārtas situācijās, uzņēmums arī nolēma pagarināt noteiktu veikalu darba laiku.

Ņemot vērā ārstu slodzi un darba laiku, nākamajās dienās mēs uz noteiktu laiku pagarināsim veikalu darba laiku lielāko slimnīcu tuvumā un pēc tam novērtēsim šī pasākuma ietekmi uz klientu satiksmes blīvumu veikalos Maxima.

Līdz šim Maxima Latvija ir ieguldījusi vairāk nekā 1 miljonu eiro, lai ieviestu dažādus drošības pasākumus, lai ierobežotu vīrusu Covid-19 veikalos visā Latvijā un valdības ietvaros.

Lielākā daļa vadītāju jau strādā attālināti, savukārt uzņēmums veikalos regulāri ievieš dažādas tehnoloģijas un mākslīgā intelekta risinājumus, lai panāktu drošāku iepirkšanos, piemēram, dokumentu skeneri bezkontakta vecuma pārbaudei un citus rīkus.

Risinājumi plauktu piepildīšanas un naudas plūsmas kontrolei un pašapkalpošanās kases aparātu skaitam ir pieauguši – līdz šim 16 “Maxima” veikalos Latvijā ir uzstādīti 129 jauni pašapkalpošanās kases aparāti, no kuriem 50% atrodas reģionā. Tāpēc tas ne tikai uzlabo kolēģu ikdienas darba efektivitāti, bet arī uzlabo klientu iepirkšanās pieredzi visā Latvijā.

loading...