Šodien ticis izplatīts svarīgs paziņojums T/C AKROPOLE visiem veikalu apmeklētājiem

Ņemot vērā kabineta jaunāko rīkojumu par valsts ārkārtas stāvokļa pasludināšanu, rīkojumā noteikts, ka nedēļas nogalēs un svētku dienās tirdzniecības centros var atvērt tikai atsevišķu nodaļu veikalus, savukārt tirdzniecības un izklaides centrs Akropole paziņos par izmaiņām veikalu darbībā.

Saskaņā ar Ekonomikas ministrijas (EM) minētajām kategorijām un tiem veikaliem ir atļauts darboties nedēļas nogalēs un svētku dienās un novērtējot, vai konkrētie veikali un pakalpojumi atbilst EM prasībām, ir aptuveni 50 tirdzniecības un izklaides centru “Akropole” pakalpojumu sniedzēji.

Saskaņā ar Ministru kabineta rīkojumu tirdzniecības centri būs atvērti nedēļas nogalēs un svētku dienās: pārtikas preču veikali, aptiekas (ieskaitot veterinārās aptiekas), optikas veikali, dzīvnieku barības veikali, grāmatnīcas, ziņu mediji, higiēnas un mājsaimniecības preču veikali, telekomunikāciju produkti un pakalpojumi.

Ja preces iegādājas, izmantojot e-komerciju, “Akropole” tirdzniecības vieta būs arī atsevišķā veikalā. Brīvdienās un svētku dienās, ja to iegādājas attālināti, restorāns nodrošina ēdienus līdzņemšanai.

Turklāt kā sociāli atbildīgs uzņēmums “Akropole” ir atteicies no šī gada reklāmas pasākuma “ŅEMAM”, lai izvairītos no lieliem pūļiem – pagājušajā gadā reklāmas pasākums divu dienu laikā piesaistīja aptuveni 100 000 cilvēku.

Tieši pretēji, šogad “Akropole” rīko akciju “Akropoles zvaigznes”, kas ilgs no 12. līdz 20. novembrim ilgāk par nedēļu, ar atlaidi un īpašiem piedāvājumiem veikalā “Akropole”, lai ikviens varētu saņemt cenu ar atlaidi. Pērciet preces bez steigas un drūzmēšanās.

Tirdzniecības centru apmeklētāju un darbinieku drošība ir “Akropole” galvenā prioritāte, tāpēc “Akropole” kā uzņēmums ir ieguldījis gandrīz 20 000 eiro efektīvu un efektīvu preventīvu pasākumu īstenošanai.

“Akropole” ir pirmais iepirkšanās centrs Latvijā., kur Visos koridoros eskalatori ir aprīkoti ar automātisku UV dezinfekcijas mehānismu rokturiem, lai nodrošinātu nepārtrauktu rokturu apstrādi ar UV stariem.

Ultravioletais starojums var iznīcināt vīrusu un baktēriju struktūru cilvēkiem drošā veidā bez ķīmisko vielu palīdzības, tādējādi cīnoties pret tiem. No otras puses, vienlaikus rūpējoties par gaisa kvalitāti, ko ieelpo tirdzniecības centra apmeklētāji un darbinieki, Akropoles ventilācijas sistēma turpina darboties svaiga gaisa režīmā.

Tajā pašā laikā visi tirdzniecības centra Akropole lifti pirmo reizi Latvijā ir uzstādījuši gaisa attīrīšanas un dezinfekcijas iekārtas, kuru pamatā ir PCOTM (fotokatalītiskās oksidācijas) tehnoloģija. Tas efektīvi samazina gaisa piesārņojumu, ieskaitot patogēnos mikroorganismus vai savdabīgo smaku, un var nepārtraukti nodrošināt svaigu un tīru gaisu automašīnas pacēlājā, kas ir īpaši svarīgi šaurās vietās. Tirdzniecības centrs turpinās regulāri dezinficēt kontaktvirsmas un veikt citus drošības pasākumus.

loading...