Pasaule iet uz galu? Ķīnā sākusies postoša viesuļvētra, kuras dēļ mājas pavēlēts pamest 2,5 miljoniem cilvēku! Desmitiem mirušo

Izskatās, ka māte daba tik tiešām par kaut ko ļoti ir sadusmojusies, jo pēkšņi spēcīga viesuļvētra skārusi arī Ķīnas dienvidus, ko īpaši neviens nebija gaidījis, vismaz ne tik lielā spēka ziņā, skaidro Ķīnas meteorologi un sinoptiķu prognozētāji.

Viesuļvētras nosaukums ir “Mangkhut” un pēc oficiālajiem Ķīnas medijiem pašlaik dzīvību ir zaudējuši jau vairāki desmiti cilvēki un šis cipars visticamāk turpinās augt, jo Dienvidi ir izpostīti pilnībā un daudz, kas nemaz vēl nav zināms!

Pašlaik oficiālās ziņas stāsta, ka krītoši koki ir nosituši jau trīs cilvēkus, taču tie ir reģistrētie skaitļi, patiesie varētu būt daudz lielāki. Tāpat viens cilvēks ir gājis bojā Dunguaņā, kad sabrukusi, kāda ēka, kurā cilvēks atradies – paziņojušas Ķīnas varasiestādes.

Pie tam gatavojoties milzīgai vētrai, kura nemaz nebija ieplānota, ka tā būs tik stipra – pašlaik līdz svētdienas vakaram kopumā tikuši evakuēti vairāk nekā 2,5 miljoni cilvēku, ziņojuši Ķīnas oficiālie mediji. Tas ir vairāk nekā visā Latvijā ir cilvēku, vai spējat iedomāties tā apmērus? Taču tas nebūt nav viss!

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...