Es uz ielas atradu naudas banknoti! Es izdarīju, kā man bija mācījusi vecmāmiņa un tagad man vienmēr ir nauda!

Pirms pāris dienām, vēlā pievakarē es devos mājās pa lietainu laiku, bija auksts, pretīgs un centos tikt mājās pēc iespējas ātrāk! Skumji sāku prātot, kur lai ņemu naudiņu, lai varētu veikt kārtējo iemaksu kredītam, par kuru biju nopirkusi jauno telefonu. Ja vien alga būtu pēc tikai trijām dienām!

Atkal jau vajadzēs ņemt no kredītu naudas, nekādīgi netiku galā ar savām finansēm! Bet še Tev! Savā priekšā redzu, ka uz zemes guļ 50 Eiro banknote, uz pusēm salocīta, es domāju, ka tas ir kāds joks, jo tā izskatījās tik svaiga un sausa, lai gan viss apkārt bija tik slapjš un netīrs!

Pirmais, ko iedomājos – Vajadzētu paiet garām, tomēr tajā brīdī manā atmiņā uzausa vecais labais vecmāmiņas stāsts! Kā tad pareizi jārīkojas, ja uz zemes, tieši pie pēdām atrasta naudiņa! Pretēji tam, ko parasti saka – naudu un gredzenu pacelt uz ceļa vajag obligāti, taču vajadzīgs pieturēties pie pāris noteikumiem, lai sev nekaitētu.

Atrastās banknotes un monētas nekādā gadījumā nedrīkst likt savā makā, bet vienkārši vajag iemest savā somā vai kādā kabatā! Kad to esi atnesusi uz mājā, to vajag noslaucīt ar mitru lupatiņu un tad nolikt uz galda, zem galdauta, ar portretu uz augšu un tā lai šī naudiņa stāv piesaistot naudu visai mājai.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...