Vai atceries Deju svētku lielo skandālu? Desmitiem dalībnieku paziņojuši trakas lietas

Tūlīt jau Dziesmu un Deju svētki būs noslēgušies, bet tagad atklājušās daudzas lietas, ko daudzi nemaz nav pastāstījuši, bet liela daļa par to klusēt netaisās un ziņojušas visiem zināmajam BEZ TABU. Īpaši aktīva sieviete bija sūdzējusies par problēmu, kura saistīta ar ēdināšanas problēmām.

Tā, kā dalībnieki piedalās personīgi un nevienam par to netiek maksāts, kāpēc gan, lai viņiem netiktu nodrošināts tiešām labs ēdiena saturs? Sieviete vēlas atklāt patiesību par to, ka visi dalībnieki piedalās par brīvu un skatītājiem jāmaksā liela nauda, lai to visu redzētu klātienē, bet paēdināšana esot kā cietumā!

Viņa ziņojusi par briesmīgo situāciju ieraugot ēdienkarti. Kā, lai no tāda ēdiena var rast spēku neskaitāmajiem mēģinājumiem, un kur nu vēl galvenajam uznācienam? Par šādu problēmu sūdzējušies desmitiem dalībnieku.

Kā izrādījies, pirms Dziesmu un Deju svētkiem jau ilgstoši tika runāts par to, ka visiem dalībniekiem būs ļoti speciāli izveidots ēdiena uzturs, kurš maksimāli spēs atjaunot ikvienam dalībniekam, tomēr kāda ir patiesība?

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...