Sludinājumi un reklāma dalder.lv

Populārākā izvēle ne vienmēr ir sinonīms labākajam piedāvājumam. Arī šobrīd iecienītākie online sludinājumu dēļi nebūt nav paši inovatīvākie, nedz arī izmanto visas mūsdienu IT iespējas. To lietošana kļuvusi par paradumu, kuru Aspazijas vārdiem varētu nodēvēt par “ērtu ikdienības rītasvārku”. Un tomēr šajā sfērā parādījušies dumpinieki, kuri saslējušies pret pieņemtajām normām, kas par katru sludinājumu pieprasa samaksu.

Sludinājumi dalder.lv, reklāmas platformā, kas jau kādu laiku darbojas Latvijā, var tikt publicēti bez maksas. Turklāt bezmaksas sludinājumi ir šī biznesa koncepcijas pamatā, kas nozīmē, ka sludinājumu ievietošana vienmēr būs par brīvu arī turpmāk.

Papildus finansiālajiem apsvērumiem, arī tādi aspekti kā savas mājaslapas iegūšana un pieeja plašai atsauksmju bāzei ir bonusi, kas dalder.lv izceļ citu vidū. Turpinājumā pastāstīšu plašāk par to, kā pāriešana uz jauno sludinājumu portālu izmainīs veidu, kādā piedāvājam un meklējam preces un pakalpojumus.

Kāpēc pievienoties Dalder?
Iekš vienota Latvijas sludinājumu portāla katrs var atrast savu lokālo sludinājumu dēli, lapas labajā stūrī izvēloties pilsētu vai novadu. Dalder līdzinās kompaktai bāzei, kur ērti apskatīt vietējo uzņēmēju un pārdevēju piedāvājumu, jeb pilsētas ceļvedim, kurā orientēties spēj kā vietējais, tā iebraucējs. Atrodami tuvākie restorāni, teātri, ārsti. Arī info par vietējām skolām, bērnu dārziem, augstākās izglītības iestādēm šeit ir pieejama.

Lietotājiem vairs nav jāsaskaras ar problēmu, kad atbilstošas iedaļas trūkuma dēļ sludinājums jāievieto kategorijā “Citi”. Vai tās būtu vācu valodas, zīmēšanas vai matemātikas privātstundas, Dalder atradīsies vajadzīgā sadaļa. Jo precīzākā iedaļā pārdevējs publicē piedāvājumu, jo vieglāk pircējam to atrast.

Reģistrēts lietotājs, kā privātpersona, tā uzņēmējs, iegūst savu mini mājaslapu, kas organiski iekļaujas platformā. Ar tās palīdzību pārdevējs var vairāk pastāstīt par sevi. Jau šobrīd uzņēmumi Facebook to reklamē kā savu oficiālo lapu. No dizaina viedokļa tā atbilst standarta mājaslapām. Izveidotas tādas iedaļas kā “Par mani”, “Atsauksmes”, “Kontakti” un “Jaunumi”. Iedaļā “Sludinājumi” – viss uzņēmuma piedāvājums vienuviet.

Vairākos aspektos Dalder darbības principu ziņā līdzinās Facebook. Arī šeit var meklēt noteiktu uzņēmumu pēc nosaukuma vai pārdevēju pēc vārda un uzvārda, kā arī paredzēta vieta profila un fona attēlam. Uzņēmumi parasti ievieto logo, privātpersona – foto pēc izvēles. Darbojas arī tiešsaistes čats. Ja abas puses vienlaicīgi nav online, ziņas saņēmējs tiek informēts e-pastā nākamajā dienā par neizlasītu ziņu.

Tāpat pienāk paziņojumi notifikāciju panelī. Katrs lietotājs pats var noteikt, kādus paziņojumus vēlas saņemt, saglabājot vēlamos filtrus. Jauni sludinājumi izvēlētā kategorijā krājas vienkopus katra lietotāja individuālajā profilā. Saglabājot filtru, meklēšanas parametri nav jāvada atkārtoti, bet rezultāti tiek piedāvāti automātiski. Ja lietotājs nav pieslēdzies portālam, ziņa par jaunu sludinājumu tiek piegādāta e-pastā.

Sevišķi nekustamo īpašumu sfērā laicīga sludinājuma ievērošana ir zelta vērtē. Tā kā labākie piedāvājumi ir augsti pieprasīti, arī piezvanot pēc kārtas kā  otrajam, var izrādīties, ka tas tomēr ir par vēlu un kāds jau paspējis dzīvokli rezervēt. Dalder to atrisina, jo notifikāciju sistēma gādā, lai nekas lietotājam svarīgs netiktu laists garām.

Uzsāc biznesu ar Dalder
Ja radusies biznesa ideja – vai tā būtu jogas, deju, svešvalodas vai citas prasmes pasniegšana – kopā ar Dalder var iegūt visus nepieciešamos rīkus veiksmīgam startam.

Iespējams, sākumā tas var būt kas neliels, privātas vai grupu nodarbības, taču vēlāk pāraugt lielākā biznesā.

Dalder izglītības sadaļā var piedāvāt gan kursus, gan pulciņus, gan pozicionēt sevi kā privātskolotāju.

Sludinājumus automātiski tulko 3 valodās: krieviski, latviski, angliski. Tas nozīmē, ka arī ārzemnieki, kas dzīvo Latvijā, varēs izmantot šo platformu. Atšķirībā no daudzām citām sludinājumu lapām, Dalder var ievietot arī linkus uz sociālajiem tīkliem: Twitter, Facebook, Draugiem, Instagram, Youtube, Pinterest, Linkedin. Tas paver potenciālu iegūt jaunus sekotājus, kas saņems biežāku info par piedāvājumiem šajos tīklos.

Turklāt arī Dalder ir pašai sava sekošanas sistēma, jo arī šeit iespējams nospiest pogu “Sekot”, atverot konkrēta uzņēmuma vai pārdevēja lapu. Piesaistītie sekotāji automātiski redzēs izvēlētā pārdevēja piedāvājumu virs pārējiem noteiktā kategorijā.

Lai sasniegtu pēc iespējas lielāku mērķauditoriju, sludinājumu papildus var ievietot arī Dalder Facebook grupā, kas ir plašākā Latvijas tirdzniecības grupa. Caur Facebook sludinājumu ieraudzīs noteikts lietotāju skaits, kas seko šai grupai, savukārt Dalder sludinājumu sasniegs visi tie, kas piedāvājumu meklē Google informācijas telpā.

Uzsākt pašam ko savu prasa uzdrīkstēšanos un drosmi. Dalder pretimnākošā cenu politika nogludina ceļu pirmajiem uzņēmējdarbības soļiem. Katrs jauns reģistrētais lietotājs saņem reģistrācijas bonusu 50 EUR, lai izmēģinātu citus pārdošanas veicināšanas kanālus. Ja tie izrādās efektīvi, nebūs jāriskē tos izmantojot arī turpmāk.

Jaunas mārketinga iespējas Dalder
Par papildus maksu pieejami sarežģītāki pārdošanas instrumenti, ar kuru palīdzību piesaistīt klientus. Tie ir kuponi, dāvanas un akcijas. Pēdējo gadu laikā tie ieguvuši lielu popularitāti. Dalder portāls ir unikāls, jo apvienojis gan šos pārdošanas kanālus, gan sludinājumus.

Arī parasto sludinājumu var izcelt vai piešķirt tam VIP statusu, lai meklēšanas rezultātos noteiktā kategorijā tiktu ieņemta augšējā pozīcija. Var arī pielikt birku, piemēram, “steidzami”, “uz vietas”, “piegāde 24h”.

Ko par portāla veiksmi liecina statistika?
Kopš Dalder parādījies tirgū, tas kļūst atpazīstamāks. To apliecina arī meklējumi Google, kur to var redzēt arvien biežāk. Arī lielākajos Latvijas medijos pieejama informācija par portālu, tāpat arī Instagram un Facebook.

Portāla lietotāju skaits turpina pieaugt. Kopumā ievietoti jau 20 000 sludinājumi, bet reģistrējušies 2500 jauno lietotāju. Pēc skaitļiem spriežot, tie pieaug ar paredzamu dinamiku.

Kopā piedāvāti 120 vietējie reklāmdēļi, un katrā no tiem kopumā vairāk kā 14 000 sadaļu. Šie cipari sniedz priekšstatu par portāla apjomu un darbu, kas ieguldīts, lai pēc iespējas pārredzamākā veidā šķirotu informāciju.

Kļūsti par daļu no Dalder un baudi ekstras
Reklāma dalder.lv piedāvā to, ko iepriekšējās paaudzes sludinājumu portāli nav nodrošinājuši.

Tā ir iespēja iegūt savu mājaslapu un auditoriju atsauksmēm. Tāpat arī vairāk tiek domāts par lietotāju drošību, jo papildus numuram un e-pastam citi lietotāji var redzēt arī pārdevēja/pircēja vārdu, uzvārdu, uzņēmuma nosaukumu, reģistrācijas numuru un linkus uz sociālo tīklu profiliem. Daudz labāk kļūst saprotams, kāds sadarbības partneris ir otrpus ekrānam.

Nav noslēpums, ka tieši atsauksmes ir sadaļa, kas bieži vien tiek meklēta vispirms. Tas ir nodrošinājums, kas sniedz priekšstatu, vai konkrētajam cilvēkam vai uzņēmumam var uzticēties. Šeit iepazīties ar atsauksmi var gan par to, kāds pārdevējs un pircējs, gan darba devējs un ņēmējs ir noteiktais lietotājs. Tiek domāts par abām pusēm.

Šāda platforma vairo savstarpējo godīgumu, kā arī rūpējas par to, lai darījumi notiktu pēc iespējas drošākā veidā. Nekādu anonīmo komentētāju! Viedokli var izteikt tikai reģistrēts lietotājs, kā arī nākotnē paredzēts ieviest transakciju atsauksmju sistēmu – iespēju publicēt atsauksmi tikai pēc apstiprināta darījuma.

Tas vēlreiz apliecina, ka Dalder arvien meklē jaunas iespējas, kā lietotāju pieredzi bagātināt un darīt to patīkamāku. Platformas uzlabojumi palīdz organizēt sabiedrības ekonomisko dzīvi pārskatāmāk, drošāk un daudzpusīgāk. Ja esi par un vēlies pievienoties paaudzei, kurai par sludinājuma ievietošanu vairs nav jāmaksā un iegūt citas noderīgas iespējas, sāc izmantot dalder.lv!

loading...