Mājas Izklaide Interesanti raksti Pastaigu taka Lietuvā, jau no 7. augusta

Pastaigu taka Lietuvā, jau no 7. augusta

Jau 7. augustā Lietuvā plānots atklāt unikālu tūrisma objektu – pastaigu taku virs koku galotnēm Anīkščos (Anykščiai). Taka būs 300 metrus gara un 21 metru augsta, teikts Anišķu tūrisma informācijas centra mājaslapā.

Apmeklētāji varēšot arī uzkāpt 36 metrus augstajā skatu tornī. Tas būs aprīkots ar liftu, tādēļ piemērots arī ģimenēm ar maziem bērniem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Iepriekš sarunā ar Turismagids.lv Anīkšču Tūrisma informācijas centra vadītājs Rimantas Sereičikas stāstīja, ka parks varētu tikt atklāts jau jūnijā, tomēr darbi nedaudz aizkavējušies.

Anīkšči ir kūrortpilsētā, kas atrodas aptuveni 60 kilometru attālumā no Paņevežas Viļņas virzienā. Tur šogad plānots atklāt unikālu pastaigu parku ar dažādām gājēju takām “Lajų tako komplekso”. Viena no tām būs izbūvēta kā tilts priežu mežā starp koku galotnēm. Plānots, ka, dodoties šādā pastaigā, cilvēki varēs ne tikai baudīt brīnišķīgu skatu, bet arī izjust meža un dabas sniegto mieru. Pastaigu ceļš sāksies pie Puntukas akmens, vedot augšup uz skatu laukumu un tālāk aizvijoties starp koku galotnēm.

 

loading...