98% Pieaugušie Šo Vienkāršo Uzdevumu Atrisini Nepareizi Pat Vairākas Reizes Pēc Kārtas – Vai Tev Izdosies?

Šis ir kārtējais „grūtais” uzdevums ar kuru netiek galā 96% pieaugušie. Pavisam nesen internetā bija kļuvis populārs kāds matemātisks vienādojums, kuru būtu jāmāk atrisināt jebkuram ceturtās klases skolniekam, taču arī ar šādu uzdevumu vairāk nekā 90% pieaugušie nav bijuši spējīgi tikt galā. Rodas jautājums, vai kāds varēs atrisināt jaunāko uzdevumu, kuru tikai retais ir spējīgs pareizi izpildīt ar pirmo piegājienu?

Šīs mīklas jeb vienādojuma interesantākā daļa ir tāda, ka tas īsti nav matemātisks vienādojums, bet gan uzdevums, kurā nepieciešams pievienot mazliet loģisko domāšanu, kas apvienota nedaudz ar matemātiskajiem cipariem.

1-59

Pats interesantākais ir tas, ka šis uzdevums tik tiešām ir vienkāršs un tam nepieciešama tikai neliela loģiskā domāšana un atrisinājums būs gatavs. Bet, kā tomēr izskatās – šo uzdevumu pirmajā reizē nespēj pareizi izpildīt veseli 96% pieaugušo. Turpretī ja ņem vērā bērnu statistiku, tad aptuveni 48% bērnu šo uzdevumu izpilda ar pirmo reizi.

Tas tiek skaidrots ar to, ka bērnis šādiem uzdevumiem pieejiet ar vienkāršu loģisko domāšanu, savukārt pieaugušiem cilvēkiem patīk visu sarežģīt, līdz ar to arī tāds iznāk.

Šķir nākamo lapu un uzzini, kāds tad ir beigu rezultāts?

loading...