Lūk, Ko Īstenībā Nozīmē Un Pastāsta Par Jūsu Veselības Stāvokli Menstruāciju Asins Krāsa

Ikviena sieviete zina, ka mēnešreizes ir neatņemama dzīvas sastāvdaļa un lai arī cik ļoti sievietēm tās dažreiz pieriebjas, sievietēm ar tām nākas sadzīvot.  Pirmās mēnešreizes parasti parādās jau 11-17 gadu vecumā. Ja mēnešreizes nesākas līdz 18 gadu vecumam, vajadzētu vērsties obligāti pie ārsta. Kad jebkurai sievietes pārstāvei pienāk menstruāciju dienas – lielākā daļa parasti sūdzas un prātā domā – “kad beidzot tās beigsies.” Jāpiebilst, ka lielai daļu sieviešu menstruāciju laiks ir samērā sāpīgs, līdz ar to, neesiet pārsteigti kāpēc sievietes šajā laikā bieži vien ir niknas un neapmierinātas.

56fe7b4ee308e_portada

Tomēr reti kura sieviete pievērš pastiprinātu uzmanību menstruāciju laikā izdalījušām asinīm un to krāsai.  Izrādās, ka šis ir ļoti svarīgs ikmēneša sievietes indikators, kurš par Jūsu veselību var pastāstīt vairāk, nekā Jūs spējat iedomāties.

Pateicoties šai metodei, ikkatrai sievietei ir iespēja noskaidrot, kāds ir viņas ikmēneša veselības stāvoklis. Protams, to nedrīkst uztvert kā nedošanos pie ārsta, bet tomēr šī iespēja Jums paver aplūkoties uz Jūsu ikmēneša veselības indikatoru, kurš top skaidrs pateicoties jūsu menstruāciju asinīm. Nu tad sāksim!

1

Koši un izteikti sarkana krāsa 

Šī krāsa nozīmē, ka Jums viss ir pilnībā kārtībā, tomēr ja šāda tipa asiņošana turpinās astoņas dienas pēc kārtas, tad ieteicams doties pie ginekologa.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...