Kā palielināt sekotāju skaitu Twitterī?

  1. Nekad neuzrunā savus sekotājus tā it kā viņi būtu tava auditorija, kuri speciāli ir atnākuši, lai klausītos tavā ģeniālajā ziņojumā. Tas tev liks izskatīties kā novecojušai rok zvaigznei vai pompozam snobam.
  2. Tas, ka šis sociālais portāls tev dod pieeju sabiedrībā zināmiem cilvēkiem, nenozīmē, ka tev ikdienu ir jāiekļauj kāds no viņiem savos ziņojumos. Tas traucē gan viņiem, gan taviem lasītājiem.
  3. Atbildi uz ziņām, kurās tu esi pieminēts ar @ zīmi. Tas ir tikai pieklājīgi un tu arī vēlētos, lai tev atbild, ja tu būtu kādu uzrunājis vārdā.
  4. Twitter pasaule varbūt ne tik ļoti pievērš uzmanību pareizrakstībai, jo tev ir jāiekļaujas noteiktā zīmju skaitā, kas daudziem šķiet pārāk niecīgs. Bet, tas ko Twitter pasaule nepiedod, ir, ja tu zodz citu cilvēku ievietotās ziņas un uzdod tās kā savējās. Tādēļ ir domāta RT opcija.
  5. Tu esi atkarīgs. Tu lieto pārāk daudz haštagus jeb mirkļabirkas, kuras patiesībā veido lielāko daļu no tava ziņojuma, nepasakot neko konkrētu. Tu ievieto vismaz 10 ziņojumus dienā, kas tevi padara pārāk uzmācīgu un, ja šiem ziņojumiem īsti nav satura vai jēgas, tad šādā veidā tu noteikti zaudēsi savus sekotājus.
loading...