Ūdens – Līdzeklis pret sāpēm

Droplets-Water  Vispiemērotākā metode šajās dienās ir iedzert pretsāpju tabletes un drīz vien sāpes parasti pazūd, bet ar ko tad ūdens ir tik īpašs? Water wave  Ūdenim ir ļoti specifiskas īpašības lai attīrītu visu ķermeni un izgrūstu visu lieko ārā, ir īpaši vairāk attiecinām uz sievietēm, jo pētījumos atklāts, ka sievietēm ūdens dod daudz lielāku labo potenciālo īpašību, nekā vīriešiem, tas skaidrojams ar mazliet atšķirīgo hormonu struktūru.

vizadagolo  Īpaši pēdējā laikā uz svētkiem ieteicams dzert daudz vairāk ūdens, nekā parasti, tas nepieciešams lai burtiski ‘’izskalotu’’ visu ķermeni no piesātinātajām un kaitīgajām vielām, ne velti mums ārsti saka, lai dzeram vairāk ūdeni un tējas, jo tādējādi izvadam ārā mikrobus un kaitīgās mikrofloras.

Water Drops Background Wallpaper 2560X1600  Bet kāpēc tieši līdzeklis pret sāpēm ? Pavisam vienkārši – ūdens darbojas gandrīz kā superlīdzeklis, tas vienkārši paņem un izskalo visu kaitīgo ārā, ja mums kaut kas sāp, iekšēji (ne fiziski situmi vai kaites), bet gan vairāk tādas kurām nepieciešamas zāles (apaukstēšanās, slikta dūša, vemšana utt) tad ūdens ir īstais līdzeklis kā tikt vaļā no visām sāpēm un kaitēm.

water-background

Sievietēm labāk ir ieteicams, zāles vispār nedzert, jo pie sieviešu hormonālās attīstības un notiekošajiem procesiem ūdens daudz ātrāk izskalos un iespējams novērsīs esošās kaites, nekā iedzerot pretsāpju tabelti, protams, ūdeni jādzer daudz 2-3 litri dienā, tad jūs jutīsieties daudz labāk nekā parasti. Pamēģiniet 🙂

loading...