Vai Tev ir kāda no šīm lata monētām? Iespējams, Tev ir pamatīgi paveicies un varat kļūt ļoti bagāti!

Tieši Latvijā ir tiesām ļoti daudz cilvēku, kuri ne tikai kolekcionē dažādas mazas lietiņas, kā piemēram pastmarkas un citas lietas, bet arī Latvijas valsts monētas. Protams, ka lielākajai daļa tas viss asociējas tikai ar zināmo latiņu kolekcionēšanu, taču tas šajā ziņā ir pats mazākais! Protams, ka kolekcionēšana ir samērā ļoti aizrautīgs process, jo kamēr nav viss vajadzīgais, kolekcija nav pilnīga un tā attiecīgi nav tik vērtīga līdz neiegūsti visus vajadzīgos. Tomēr, prasīsiet, kur šeit slēpjas āķis? Ir taču pagājis jau labs laiks, kopš Latvija sākusi lietot Eiro, līdz ar to, tam ir arī sava pozitīvā puse! Laiks aplūkot reti zināmas monētas, par kurām var iegūt lielu naudu!

Ja tavā īpašumā ir atrodama retā Latvijas 5 santīmu monēta, tad pavisam noteikti jau vari sākt priecāties! Pagaidām šī tiek uzskatīta par vienu no dārgākajām monētām valstī. Kopā šādas monētas ir tikai 100, tomēr ja Tev tāda ir un labā stāvoklī, tad kolekcionāri var piedāvāt līdz pat 5000 Eiro par vienu šo mazo monētu. Diezgan iespaidīgi vai ne?

Arī šī monēta nav itin nemaz sliktāka par iepriekšējo 5 santīma monētu. Ja Tu zini, ka Tev tāda ir, tad noteikti varēsiet to pārdot privātam kolekcionāram. Pagaidām tiek lēsts, ka šīs monētas minimālā pārdošanas vērtība ir ap 1000 Eiro. Savukārt maksimālā, ko varētu iegūt par labu kvalitātes monētu ir līdz pat 2000 Eiro.

Daudz kas pazīstamāks vai ne? Tieši šo monētu pie sevis noteikti tur ļoti daudzas latviešu ģimenes. Taču vai zinājāt, ka šo divu latu monētu iespējams vidēji pārdot no 20 – 30 Eiro?

Ikviens īstens latvietis labi atpazīst šo monētu! Tiem, kam šī monēta ir bijusi rokā zina arī to, ka tā ir salīdzinoši reta ar pārējām, ņemot vērā, ka tā ir izlaista salīdzinoši lielā daudzumā! Tomēr tie, kuri vēlas papildināt savu pilno kolekciju, ātri pārdot šo monētu varēs par 20 – 25 Eiro.

Labi zināmais stārķis! Tiek runāts, ka tieši šī ir pati vērtīgākā jubilejas viena lata monēta. Daudzi cilvēki šo monētu sociālajos tīklos ir nopirkt par 30 Eiro. Tomēr tie, kas pārdod, cenu bieži vien uzlikuši pat lielāku. Noteikti jāatceras, ka cilvēki pārdod arī visu jubilejas monētu komplektu un pie patreizējām cenām tie būs vismaz savi 150 – 200 Eiro. Protams, ka būs tāds, kas arī paprasīs vairāk. Ja Jums ir kāda no šīm monētiņām, tad Jums noteikti ir ļoti paveicies!

loading...