Medijos beidzot parādās pati jaunākā informācija par Anastasijas Zavorutoņukas veselības stāvokli!

Beidzot medijos ir parādījusies pati jaunākā informācija, kas saistīta ar Anastasijas Zavorutoņukas patreizējo veselības stāvokli. Smagi slimā Krievijas aktrise lēnām atveseļojoties un esot lielas cerības uz to, ka viņa tik tiešām var palikt vesela. Grūti tam noticēt, jo pat vadošie ķirurgi izteikušies, ka smadzeņu audzēju nav iespējams izgriezt nebojājot smadzenes.

Informāciju ir norādījušas ģimenei pietuvinātas personas, kuras oficiālajiem medijiem pasniedza informāciju, bet vēlējās palikt anonīmi. interesanti ir tas, ka pirms pāris dienām izskanēja informācija, ka viņa ir redzama peldot terapijā. Ja tas tā tiešām ir, tas nozīmē, ka viņai tik tiešām ir palicis labāk.

Bet vēl iepriekš ziņotā informācijas vēsta, ka “Mana mīļā aukle” zvaigznes veselības stāvoklis esot uz robežas, taču tas esot izskanējis vien baumu līmenī. Tas tādēļ, ka ģimene joprojām nesniedz nekādu sīkāku informāciju, kas saistās ar Anastasiju un viņas reālo veselības stāvokli.

Par spīti visam Anastasijas ģimenes paziņas paziņoja par to, ka viņai nesen ir veikta ļoti veiksmīga operācija un pašlaik notiekot rehabilitācijas kurss, kādā no Maskavas klīnikām, kas netiekot atklāts. Tomēr arī tas nav viss!

Lasi vēl : Pāris veica 4D Ultraskaņas pārbaudi mazulim un uzreiz to nožēloja! Lūk, kādēļ nevajag steigties!

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā!

loading...