Lūk Kādēļ Patiesībā Jums Ir Liekais Svars – Šo Problēmu Var Atrisināt Daudz Vienkāršāk Nekā Jūs Domājat!

Maija Martinsone: Sveikas, dārgās! Šodien es runāšu par lielo svaru, un kādas var būt sekas, kad uzsākat ar to cīnīties.

Maija Martinsone: Pirms kāda laika mēs sarunājāmies ar dietologu Filipu Ivanovu par jaunu novājēšanas līdzekli Eco Slim. Diemžēl daudzas no skatītājām neizmantoja mūsu sniegtos padomus pareizi, kā rezultātā iestājās negatīvas sekas. Šodienas epizodē mēs diskutēsim tieši par šādiem gadījumiem.

Maija Martinsone: Kā jau droši vien uzminējāt, šoreiz mēs apspriedīsim, kā izvairīties no anoreksijas, kad lietojat pilienus Eco Slim. Mārtiņš Lesiņš, dietologs un medicīnas zinātņu doktors, šodien mums palīdzēs iedziļināties šajā jautājumā.

Dr. Lesiņš: Tas ir kā likums, anoreksijas iemesls ir diētas, kas spīdzina meitenes, kuras izmisīgi cer novājēt. Taču, kā izrādās, tas nav vienīgais iemesls.

Maija Martinsone: Kas gan cits var būt par iemeslu šai baisajai diagnozei?

Dr. Lesiņš: Kā jau zināt, pāris mēnešus pēc mūsu epizodes par Eco Slim mēs sākām saņemt neskaitāmas sūdzības no sievietēm, kas pārāk aizrāvās ar notievēšanu, un tagad vienkārši nezina, ko iesākt ar saviem kaulainajiem, novājinātajiem ķermeņiem.

Šī ir meitene, kura vērsās pie mūsu programmas pēc padoma, kad bija noskatījusies pirmo Eco Slim epizodi.

Dr. Lesiņš: Lieta tāda, ka Eco Slim ir pats jaudīgākais dabiskais tauku dedzinātājsstarp visiem, kas šobrīd eksistē dietoloģijā.

ŠĶIR NĀKAMO LAPU UN LASI RAKSTA TURPINĀJUMU!

loading...