Vīrietis kameras priekšā izvaro 2 gadus jaunu bērniņu

Kāds garīgi slims pedofils seksuāli izmantoja 2 gadīgu bērniņu Skype videozvana laikā un apsprieda tēmu par paša bērna radīšanu netikliem mērķiem ar sievieti no cita kontinenta.

37 gadus vecajam britam Markam Ahmedam piesprieda 17 gadus un 4 mēnešus ilgu cietumsodu par netiklajām izdarībām. Tiesnesis Stefans Džons dzirdēja kā zvana laikā Ahmeds ar kādu sievieti no Arizonas pārrunā izvarošanu un to dara kameras priekšā.

Abi mainījās ar slimām fotogrāfijām un plānoja satikties, lai radītu savu bērniņu netikliem mērķiem.

Viņus pieķēra pāris stundas pēc bilžu apmaiņas un ASV policisti sakontaktējās ar Lielbritānijas likumsargiem, lai tie sāktu rīkoties. Ierodoties Marka Ahmeda mājās viņš sacīja: ”Es šeit neatgriezīšos ilgi, vai ne?” Viņš atzinās savā nodarījumā un pēc tam tika konstatēts, ka britam ir posttraumatiskā stresa sindroms. Tas viss notika šī gada 23. janvārī.

Prokurors Nikolajs Baraklohs: ”Viņš meitenīti aktīvi izmantoja visas dienas garumā un tai pat laikā nosūtīja 20 perversus attēlus sarunu biedrenei Roksanai Čapinai katru savu darbību aprakstīdams ar vārdiem.  Tiesā tika iesniegtas precīzas sarakstes kopijas:

”Nekad savos trakākajos sapņos nebūtu iedomājies, ka uz pasaules ir kāds tik ļoti līdzīgs man. Tev ir jābrauc šurp, lai mēs varētu apprecēties. ”

Čapinai jau agrāk tikušas izvirzītas sūdzības par 6 un 3 gadus vecu zēnu seksuālo izmantošanu. Pēc aresta Ahmeds bija atsacījies dot policistiem sava telefona PIN kodu pārbaudēm.

Ahmedam izvirzītās sūdzības: viena par bērna izvarošanu; trīs par izvarošanu no mugurpuses, viena par perversu fotogrāfiju uzņemšanu un viena par fotogrāfiju izplatīšanu. Kā izrādījās vēlāk, Ahmeds šo darbību laikā un apcietināšanas laikā bijis narkotisko vielu reibumā.

Tiesnesis: ”Vienīgais pozitīvais šajā lietā ir tas, ka policija spēja tik ātri reaģēt un dažu stundu laikā pēc nelikumīgajām darbībām vainīgais jau bija likumsargu rokās.”

 

loading...