Veselības Ministre – Viņķele nākusi klajā ar nopietnu paziņojumu – Svarīgi ikvienam!

Veselības Ministre Ilze Viņķele šoreiz nākusi klajā ar tiešām būtisku un aktuāli svarīgu paziņojumu cilvēkiem. Jāņem vērā, ka pašlaik epidemioloģiskā situācija tiešām sāk uzlaboties un tas varētu liecināt par to, ka nākamais solis Latvijā būtu atļaut lielākus ārtelpu pasākumus un to rīkošanu. Preses rīkotajā konferencē Ilze Viņķele izteikusies, ka šādos pasākumos varētu piedalīties pat līdz 200 cilvēkiem, kas ir tiešām iespaidīgs skaits.

Viņķele jau izteikusies, ka tieši uz ārtelpu pasākumiem šis solis varētu būt daudz lielāks nekā iepriekš. Runa gan neiet par tūkstošiem, bet iesākumā cipars varētu būt gana labs. Pašlaik gan tiekot diskutēts par to cik ātrā vai lēnā tempā varētu palielināt konkrēto cilvēku skaitu pasākumos.

Pēc tam gan Viņķele norādīja, ka vasarā varbūt pastāvot iespēja, ka tiks rīkoti pasākumi, kuros tiešām varētu piedalīties tūkstoši, tomēr šādu ideju galīgi neapstiprina nedz epidemiologi, nedz arī infektologi. Viņa skaidri norādīja, ka Igaunija pulcēšanos brīvību maina ar milzīgu lēcienu, taču Latvijai vajadzētu būt nedaudz pisardzīgākajai šajā konkrētajā jautājumā.

Tāpat viņa konkrēti uzsvēra, ka tieši katras valsts lemšana un izšķiršanās par to, kā rīkoties attiecībā pret valsts cilvēkiem ir ļoti būtiska. Noteikti svarīgi ir tas, cik daudz cilvēku drīkst pulcēties iekštelpās.

Jāņem vērā, ka daudzās valstīs situācija ir tiešām nelabvēlīga, kas attiecināma tieši uz ierobežojumu samazināšanu. Tāpēc Latvijas valdība ir nolēmusi konkrēto procesu veikt un turpināt ar piesardzību ievērojot četru nedēļu periodu, izteicās Viņķele.

Lasi vēl : Skumji! Ir miris pats jaunākais ar Koronavīrusu saslimušais! Tiek paziņotas baisās detaļas

Avots

loading...