Skumji! Ir miris pats jaunākais ar Koronavīrusu saslimušais! Tiek paziņotas baisās detaļas

Stingri sakot, pašreizējā pandēmijā cilvēki sāk jokot, ka neatkarīgi no tā, kā cilvēks mirst, viņš ir “spiests” nomirt no koronavīrusa uz papīra. Šāda veida joks ir ļoti izplatīts sociālajos tīklos, taču patiesībā dati ir ļoti precīzi, jo tiek veikta īpaša analīze un pārbaude. Tāpēc tas galu galā var nodrošināt, ka nāve patiešām ir saistīta ar jauno bīstamo vīrusu.

Pašlaik ir tapis zināms, ka, iespējams, jaunāksi cilvēks, kurš inficēts ar korona vīrusu Covid-19, nomira Dienvidāfrikā. BBC ziņoja, ka mirušais bija tikai divu dienu vecs bērniņš un arī mātes Covid-19 tests bija pozitīvs. Diemžēl pēc tam pārbaudot bērnu tika konstatēts, ka arī viņš bijis inficēts ar Koronavīrusu Covid-19, kas šajā visā ir pats skumīgākais.

Bērns dzimis priekšlaicīgi elpošanas problēmu dēļ. Arī Lielbritānijā nesen notika ļoti līdzīgs gadījums, kurš beidzās letāli. Arī šajā gadījumā māte bijusi inficēta ar koronavīrusu un nabaga bērniņš nomira pēc trijām dienām slimnīcā. Pēc pārbaudēm tika atklāts, ka arī bērns bijis inficēts unvisu situāciju padarīja vēl sarezģītāku.

Ziņu aģentūra LETA ir paziņojusi, ka koronavīrusu infekciju skaits visā pasaulē ir pārsniedzis 5 miljonus. Šīs informācijas pamatā ir AFP dati, kas tiek vākti tikai no oficiālajiem avotiem. Mirušo skaits pasaulē ir pārsniedzis 328 000.

Lasi vēl : Ministru prezidents Krišjānis Kariņš nācis klajā ar svarīgu paziņojumu tautai – Lasi spiežot uz posta 

loading...