Lūk, Ko Tava Deguna Forma Pastāstīs Par Tavu Personību Un Tavām Rakstura Īpašībām!

Tas var likties dīvaini, bet psihologi saka tā faktiski ir taisnība. Jā – Jūsu deguna forma var pateikt daudzas lietas par jūsu personību. Pētījumā tika konstatēts, slavenais profesors Abrahams Tamir, no Ben-Guriona universitātes  Negev Izraēlā. Rezultāti no šīs lietas tika publicēti žurnālā kraniofaciāliem Surgery.

Šajā rakstā jūs varat atrast vairāk sīkumi par to. Mēs gatavojamies aprakstīt rakstzīmju rekvizītus 8 dažādām deguna formām:

1. nūbiešu deguns

Pirmais – nūbiešu forma. Šis deguna formas veids izceļas, pateicoties tās garumam. Tilts ir gandrīz taisns, bet pats deguna punkts  vērsts uz leju. Šie cilvēki mēdz būt ļoti zinātkāri un ziņkārīgi. Cilvēki ar šo deguna formu ir optimistiski un bieži vien mēģina uzņemt citus. Visbiežāk viņi koncentrējas uz risinājumu, kad parādās kāda problēma. Šie cilvēki ir jauki un brīvi no aizspriedumiem.

2. Grieķijas deguns

Nosaukums ir no skulptūras grieķu senatnse. Iemesls tam ir tas, ka daudzi no viņiem saņēma šo degunu ar māksliniekiem. Grieķu deguna formas izceļas ar savu šaurumu  garumā un taisnumu. Tipiski cilvēki ar šāda veida degunu, tie ir nosvērti, tiem nekad nav uzmanības trūkums. Tāds ir praktiskiem cilvēkiem, kuri ir ļoti lojāli.

Šķir nākamo lapu un uzzini pārējās deguna formas nozīmi!

loading...