Patiesais Iemesls Kādēļ Tev Ir Grumbas Un Tā nav Saules Vaina!

Jūs vienkārši nevarat skatīties uz sevi spogulī nemanot tās sīkās grumbiņas un nokareno ādu. Glikoze ir nosaukums galvenajam  cēlonim ādas novecošanai.Kāda ir glycation nozīmē? Eksperti ir vienisprātis, k aglikoze faktiski ir daļa no novecošanas procesa, bet tas nav vienīgais iemesls dziļajām grumbām un vaļīgajai ādai, kas nozīmē, daudzi cilvēki faktiski var novecot. Viņu zināšanas nav burvju … Proti, glycation ir nosaukums no ķīmiskās reakcijas, kad cukurs piedēvē olbaltumvielas organismā.

Olbaltumvielas un cukurs plūst dabiski organismā pārpilnībā izveidojot citu iezīmi glikozi. Eksperti nosauc to par gala produktu vai vecumu.

Jaunākie pētījumi liecina, ka saule nav vienīgais iemesls ādas novecošanai, bet glikozes, kas cirkulē organismā var būt  arī kā atbildīgās par šīm grumbām. Cukurs vai glikoze spēlē svarīgu lomu kā degvielu mūsu ķermeņa vajadzībām tās vitālo funkciju, bet laika gaitā liekais cukurs faktiski var izraisīt dažādus diezgan vētrainus zaudējumus.

Cilvēkiem, kam diagnosticēts  diabēts, kuri neievēro savu cukura līmeni bieži cīnās ar vairākiem vecumu saistītiem veselības stāvokļa traucējumiem, un tas būtu mācība ko jūs varat saņemt par hronisku glikozes iedarbību.

Šķir nākamo lapu uzzini patieso iemeslu kādēļ Tev ir grumbas!

loading...