Svarīgas izmaiņas visiem autovadītājiem! Tagad viss būs daudz citādāk!

Lai arī izmaiņas jau ir stājušās spēkā, daudzi nemaz vēl nav dzirdējuši par lielajiem jaunumiem, kas saistīts ar visiem autovadītājiem. Tagad pienācis laiks nedaudz atgādināt par esošajām izmaiņām, jo tas skar ikvienu auto vadītāju. Nav noslēpums, ka šīs izmaiņas gaidīja daudzi un beidzot tas brīdis ir pienācis.

Lieki nevajag satraukties, taču arī jau pašlaik policijas netrafarētās mašīnas pārries uz jaunām 360 grādu kamerām. Speciālās kameras fiksēs jebkuru pārkāpumu, kurš būs noticis blakus policijas automašīnai. Līdz ar to, tagad sodu dabūt būs daudz vieglāk, tomēr stāsts nav par to.

Pašlaik runa iet par izmaiņām, kuras jau ir stājušās spēkā pirms zināma laiciņa. Latvijas Republikas Saeima apstiprināja jaunos ceļa likuma grozījumus, kas attiecas Ceļu Satiksmes likumā pēdējā un galīgajā lasījumā.

Lai arī jaunie likuma grozījumi jau ir stājušies spēkā, izrādās, ka daudzi cilvēki par to nemaz nezina. Bija veikta aptauja, kurā uzrādījās, kuri ir tie, kas par izmaiņām nezina. Lielākā daļa bija lauku iedzīvotāji. Taču laiks ķerties klāt pie paša galvenā.

Lasi raksta turpinajumu nākamajā lapā

loading...