Šausmas! Plaši pazīstama modele tiek saindēta ar tīrīšanas līdzekli un tad iebetonēta kastē!

Pasaules medijos parādījusies informācij par pasaulē pazīstamas modeles atrašanu. Diemžēl sieviete tikusi atrasta mirusi un viņa bija pazudusi bez vēsts jau vairākus mēnešus, taču neviens nespēja viņu atrast, lai gan iesaistījās ļoti daudz un dažādas drošības instances.

Sievietes līķis tika atrasts Amerikas Savienoto Valstu tuksnesī kādā iebetonētā koka kastē. Pagaidām eksperti izsakās, ka nāves iemesls varētu būt nožņauģana vai saindēšana ar baseina tīrīšanas līdzekli. Tā pašlaik liecina visi tiesas atklāties dokumenti uz kuriem atsaucas padaules medijs “Independent”

Detektīvi, kuri izmeklēja šo lietu uzskata, ka konkrētais ķermenis pieder 24 gadus jaunajai modelei Esmeraldai Gonzalezai, kura plaši bija pazīstama visā pasaulē. Par viņas pazušanu bija ziņots jau pirms pieciem mēnešiem, taču nekādas sīkākas informācijas par viņu netika sniegtas.

Drīz vien Amerikas Savienoto Valstu virsnieki saņēma anonīmu informāciju, ka sievietes pazušanā esot iesaistīts 45 gadus vecais kaimiņš Kristofers Prestipino. Tieši tad atklājās šausmīgākās notikuma gaitas.

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā

loading...