Arheologi izraka 800 gadus vecas sēklas, kuras vēlāk iestadīja! Vai varat iedomāties, kas no tām izauga?

Vai kādreiz esat atraduši, ko negaidītu un pārsteidzošu, kas vēlāk liek ieplest muti?  Lielākajai daļai noteikti tā nebūs gadījies, tomēr runājot par arheologiem, viņu darbs vienmēr ir bijis ļoti interesants un savā ziņā arī noslēpumains. Viņiem ir iespēja atrast dažādas lietas, kuras iepriekš nekad un nekur vēl nav bijušas redzamas.

Šiem arheologiem gadījās tieši šāda situācija! Vairāki arheologi tika izsaukti uz Arheoloģiskajiem izrakumiem Viskonsīnā, kur jau laiku atpakaļ tika ziņots, ka iespējams atrodamas dažādas senas lietas no vēstures. Tad nu drīz vien viņi uzsāka savu darbu. Lēnām un uzmanīgi rokot katru zemes slāni, lai uzejot kādam atradumam, to nesabojātu.

Grupa atrada ļoti vecu māla podu, tomēr tas nebija tukšs! Izrādāījās, ka pats svarīgākais atradās šajā māla podā. Kad arheologi uzmanīgi to izraka un atvēra podu, tajā bija ļoti daudz senas sēklas. Bija grūti pateikt, kas tās par seklām tāpēc iesaistījās vietējās augstkolas studenti, kuriem bija uzdevums tās rūpīgi iestadīt un gaidīt, kas no tām izaugs.

Visi ar nepacietību gaidīja, kas no šīm sēklām izaugs, nemaz nerunājot par to, ka tās ir uzglabājušās 800 gadus dziļi zem zemes. Rezultāti bija vienkārši satriecoši! Studentu grupa izaudzēja un augšāmcēla seno kabaci, kura bija jauna šķīrne. Tas izauga tiks liels, ka svēra veselus 20 kilogramus. Pārsteigti bija tiešām visi.

Daudzi nemaz neticēja, ka no atrastajām sēklām kas izaugs. Ir pagājuši veseli 800 gadi, taču sēklas izskatās, ka nemaz nebūtu skartas. Vai varat iedomāties, kā būtu ēst sādu kabaci, kurš gaidījis tā izaugšanu 800 gadus?

Tiešām apbrīnojami!

loading...