Zodiaka zīmes, kurām Oktobra beigās piezvanīs cilvēks no pagātnes. Zvans būs ļoti nozīmīgs!

Vēsture neaiziet pavisam, tā tiek ierakstīta un saglabājas ne tikai grāmatās, bet nu jau visas pasaules datoros un tīmeklī. Pagātne atstājs nozīmīgas lietas ne tikai cilvēkos, bet arī domās, jūtās un emocijās. Dažreiz no pagātnes pienāk telefona zvans, kurš sirdij liek nedaudz zažņaugties, jo ir nojaukta, ka tas ir kas svarīgs.

Daudzi astrologi jau ir paspējuši izteikties, ka šis gads un it īpaši šī vasara ir bijusi ļoti bagātas ar dažādām atmiņām un domām par vēsturi. Tas vērojams arī zvaigzēs. Pagātne ļoti izmisīgi cenšas ielausties mūsu ikdienas dzīvē un gaida aiz stūra, lai bieži pieturētu Tevi. Kādu tas var apturēt, taču citiem tas nesagadā problēmas un atliek virzīties uz priekšu.

Daudziem pagātne var kļūt par tagadni un nākotni, savukārt, kādam tas var būt tieši pretēji. It īpaši tiem, kas var stipri ciest no tā, ka atkal un atkal vajadzēs ielūkoties savā vēsturē.

Par kurām zodiaka zimēm iet runa un vai tās šī mēneša otrā pusē saņems ilgi gaidīto zvanu no kāda pagātnes cilvēka, ko jau reiz agrāk ir paspējuši pārdzīvot?

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā

loading...