Zodiaka zīmes, kurām Oktobra beigās piezvanīs cilvēks no pagātnes. Zvans būs ļoti nozīmīgs!

Pirmais šajā sarakstā ir : ZIVS
Kāds cilvēks no pagātnes pazvanīs Zivij un pateiks, ka viņu dzīvei neesot jēgas, kopš tā brīža, kad viņi šķīrās. Lai tas nenotiktu, vienkārši neatbildiet nepazīstamiem numuriem un ignorējiet savu pagātni, tā neatgriezīsies. Ja vēlaties nokārtot vecas un sasāpējušas lietas, tad piezvaniet pirmie!

AUNS
Jūs jau gandrīz esat pilnībā izmetuši no savas sirds tos cilvēkus, kuri no Jums aizgāja un vairs negaidāt viņu paradīšanos. Bet ja izdzirdēsiet viņa balsi, tad Jūtas atgriezīsies ar milzu spēku un Jūs atkal gaidīsiet ilgstošo zvanu.

Ja Oktobra otrā pusē dzirdēsiet zvanu, kurš var pamodināt pats nakts vidū, Jūs pavisam noteikti vairs nevarēsiet aizmigt līdz pat rītam, tikai par to domājot.

VĒRSIS
Vērša dzīve drīzumā var izmainīties pavisam. Tas cieši saistīts ar Jūsu privāto dzīvi. Ja Jūsu pateizējās attiecības ar konkrēto partneri neiet īstajās līnijās, jo visu laiku nemitīgi, kas traucē labi dzīvot? Tā ir Jūsu pagātne.

Tā drīz var zvanīt un par sevi atkal atgādināt un tieši tas var būt brīdis, kad apzināsieties, kas Jums patiesībā tik ļoti pietrūka.

loading...