Jau ir stājušies spēkā jaunie un super bargie ceļu satiksmes noteikumi – Ievēro tos, vai šķiries no algas

Tiem, kuri nav tikuši informēti, vai vienkārši nezina jaunās izmaiņas – pirms pavisam neilga laika posma ir stājušās spēkā jaunas izmaiņas saistībā ar ceļu satiksmes, kā arī tehniskās apskates noteikumiem! Līdz ar to – tās izstrādes mērķis ir paredzēts, lai varētu maksimāli izveidot stingrus noteikumus un tik viegli sveikā cauri vairs netikt – nodrošinot maksimālu drošību uz ceļu, brīdina policija.

Par konkrētajām izmaiņām ir informējusi arī pati Ceļu un Satiksmes direkcijas galvenie pārstāvji. Šis regulējums attieksies ne tikai uz mašīnas pamatstāvokli, bet arī uz mašīnas papildaprīkojuma novērtēšanu un tas Latvijā tik tiešām – ir kas pavisam jauns un nebijis.

Jūs noteikti prasīsiet – Kāds tam visam ir iemesls, un no kurienes tas nāk? Tas viss ir pateicoties jaunajām Eiropas Savienības regulām attiecībā pret ceļu satiksmes negadījumu pieaugumiem, kā arī kopējās direktīvas noteikumiem, kuri paredz to, ka ir laiks sākt daudz pastiprinātak skatīties mašīnas vizuālo stāvokli. Nekas tāds iepriekš vēl nav bijis!

Tāpat ir ticis ziņots, ka ļoti liela uzmanība tiks pievērsa tieši mašīnas gaismām, ja agrāk vēl varēja kaut kā, izlocīties un iziet tehnisko apskati, tad tagad to vairs nevarēs, lai arī kā Jūs censtos. Tomēr izrādās, ka tas nebūt nav viss!

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...