Ļoti mīklainos apstākļos noslepkavots zinātnieks, kurš gatavojās paziņot milzu atklājumu par Covid-19

CNN ziņoja, ka Pitsburgas universitātes profesors Bings Liuss nodarbojās ar Covid-19 pētījumiem un bija tuvu “ļoti nozīmīgam atklājumam” .Pagājušās nedēļas nogalē viņš tika nogalināts ļoti noslēpumainos un neskaidros apstākļos, kas visu situāciju esot padarījis vēl trakāku, jo viņš bija uzgājis, ko tiešām milzīgu!

Zinātnieks nomira no lodes, bet šāvējs izdarīja pašnāvību. Slepkavība notikusi 37 gadus vecā Zinātnieka mājās. Viņu sašāva galvā, kaklā un ķermeņa augšdaļā. Apmēram 100 metru attālumā no mājas policisti atrada automašīnu, kura bija šāvējs. Lielbritānijas plašsaziņas līdzekļi ziņoja, ka mirušais bija 46 gadus vecais Hao Gu. Viņš ienāca vīrieša dzīvesvietā pa atvērtajām durvīm, nogalināja Liu un pēc tam nošāva sevi.

Policija uzskata, ka abi vīrieši viens otru pazīst, taču līdz šim nav pierādījumu, ka Liu būtu nogalināts, jo viņš bija “ķīnietis”. Slepkavas motīvi nav skaidri. No mājas lietam nekas arī nav pazudis, kas norāda konkrētus motīvus. Zinātnieka sieva konkretajā brīdī neatradās mājās.

Universitāte “pauž dziļu nožēlu par šī ļoti gudrā pētnieka un apbrīnojamā kolēģa Liu Binjia traģisko nāvi. Šajā grūtajā laikā universitāte izteica visdziļāko līdzjūtību Liu ģimenei, draugiem un kolēģiem. Kolēģi paziņojumā sacīja: “Pētot šūnu mehānismu uz SARS-CoV-2 infekcijas sliekšņa, Bings atradās uz ļoti svarīga atklājuma robežas.” Tomēr sīkāk viņi neko nevarēja atklāt, tomēr viņš uzgājis, ko tiešam nozīmīgu, kas kādam iespējams nav paticis.

Universitātes Medicīnas skolas darbinieki raksturoja savus bijušos kolēģus kā izcilus pētniekus un mentorus un apņēmās pabeigt Liu pētījumu, lai parādītu cieņu pret viņu.

Lasi vēl : Ir tikusi paziņota informācija par īsto Jutas Strīķes nāves iemeslu

Avots

loading...