Ir tikusi paziņota informācija par īsto Jutas Strīķes nāves iemeslu

Zināmā informācija norāda, ka 2020. gada 18. Martā vien 49 gadu vecumā no šīs pasaules ir aizgājusi lielākajai daļai zināmā Juta Strīķe. Iepriekš lielākā daļa centās uzzināt, kāds tad varēja būt īstais Jutas Strīķes nāves iemesls. Un beidzot ir tikusi ziņota informācija, kas to norāda.

Jau iepriekš tika ziņots, ka slimība visticamāk ir bijusi smaga un ļoti nopietna. Tomēr nebija nekādu faktu, kas to varēja apliecināt, lai gan tās bija tikai baumas. Tagad ir nākusi klajā informācijas, kas spēj pastāstīt daudz vairāk.

Daudzi sākumā par to vienkārši klusēja, tomēr tagad inromācija ir atklājusies. Tāpat ziņas vēsta, ka jau iepriekš Juta bija sūdzējusies par dažādām veselības problēmām, tomēr sīkāka informācija netika sniegta.

Tagad laiks uzzināt kāds bija īstais iemesls un kāpēc tas uzreiz skaidri nebija zināms.

Viņa kopš 2004. līdz pat 2014. gadam bija galvenā KNAB priekšnieka vietniece. Savukārt jau 2017. gada viņa tika ievēlētā Rīgas Domē, kurā pārstāvēja Jauno konservatīvo partiju.  2018. gadā viņa tika ievēlēta jau 13. Saeimā.

Strīķe bija precējusies ar Maiguru Strīķi, bet viņas vecāki ir Taiga Zvirbule un Jurijs Potapovs. Konkrētas ziņas liecina, ka viņai ir bijusi smaga onkoloģiskā slimība, kas bijusi pēdejā stadijā.

Nāves iemesls esot bijusi onkoloģiskas slimība, kura negaidīti strauji esot attīstījusies un beigās atradusies jau pēdējās stadījā, kurā būtībā neko nevar izdarīt.

Tās ir skumjas ziņas priekš daudziem, jo viņa Latvijas labā ir darījusi tiešām daudz laba un palīdzējusi brīžos, kad to vajadzēja.

loading...