Latvijā ir stājušies spēkā jauni un bargi noteikumi autovadītājiem – Labāk tos ievēro, vai šķiries no milzīgas naudas!

Jau pirms neilga laika ir stājušies spēkā jauni noteikumi, kuri paredz arī jaunus tehniskās apskates noteikumus! Šajā gadījumā tas nozīmē to, ka jaunie noteikumi ir izstrādāti ar mērķi, lai paredzētu daudz stingrākus noteikumus ejot tehnisko apskati savai mašīnai – līdz ar to nodrošināt mazāku risku uz ceļa, gan sev gan citiem!

Par jaunajiem noteikumiem ir ir informējuši arī Ceļu satiksmes drošības direkcijas galvenie pārstāvji, kuri norādīja uz to, ka jaunie regulējumi attiecas gan uz pašas mašīnas stāvokli, kā arī uz mašīnas papildaprīkojuma novērtēšanu, kas ir kaut kas jauns un nebijis!

Viss ir sācies ar Eiropas jaunajiem ceļu noteikumiem Savienības direktīvas iekšējos noteikumos, kur norādīts, ka pastiprināti ir jāskatās mašīnas tehniskais stāvoklis, daudz sīkāk un smalkāk, nekā tas ir bijis iepriekš!

Tāpat tiek vēstīts, ka ļoti liela uzmanība tiks pievērsta mašīnas gaismām, ja iepriekš vēl varēja kā izlocīties, tagad tā galīgi vairs nevarēs. Tāpat ļoti liela uzmanība tiks pievērsta mašīnas bremzēšanas sistēmām, kas ir viens no būtiskākajiem un esošajiem noteikumiem, kas tiks skatīts tehniskajā apskatē.

Jaunajos noteikums ietilpst punkts, kurā būs izmaiņās saistībā ar automašīnas trūkumiem un tiks ieviesta bojājuma numerācija, kas tagad tiks ieviesta visā Eiropā, līdz ar to pašlaik būs kopēja sistēma, un lai kurā valstī Tu arī nebūtu – viss par tavu mašīnu būs zināms.

Ja runājam vienkāršā valodā – Ja tu mašīnu būsi pircis jebkurā citā Eiropas valstī, tagad tu pavisam vienkārši varēsi pārliecināties par mašīnas iepriekšējo noskrējienu, bojājumiem un visām problēmām, kas mašīnai ir bijušas. To visu apskatīt būs ļoti vienkārši!

Pateicoties jaunajiem noteikumiem nopirkt mašīnu būs daudz vienkāršāk – ar mazāku iespēju iegrābties un tieši šī ir viena no lietam, ko Eiropas direktīva ir vēlējusies izdarīt!

Padod šo ziņu saviem draugiem, lai uzzina par jaunajiem noteikumiem, jo tas tiešām skars ikvienu!

loading...