“Tagad, ja jebkurā diennakts laikā mašīnā atradīsies 2 Mājsaimniecības-Tā ir pulcēšanās!” Sods-2000 Eiro

Patreizējā situācijā policijai ir tiesības apstādināt un pārbaudīt to, cik tad iedzīvotāju ir vienā automašinā un tas viss ir ciešā veidā saistīts ar patreizējiem ierobežojumiem, lai netiktu pārkāpti likumi. Valsts policijas priekšnieks Armands Ruks komentēja auditorijas vairākus jautājumus RīgasTV 24 raidījumā ar nosaukumu “Uz Līnijas.”

“Patreizējā situācijā divu mājsaimniecību atrašanās vienā automašīnā tiks traktēta kā pulcēšanās. Līdz ar tp, tam ir paredzēta atbildība līdz pat 2000 Eiro,” tā norādījis valsts policijas priekšnieks Armands Ruks.

Tāpat jāpiemin arī tas, ka valsts policijas priekšnieks atgādināja to, ka pulcēšanās šobrīd un vēl joprojām ir aizliegta. Pašlaik vienīgais izņēmums ir tas, kas ļauj dažādu ģimeņu pasažieriem pārvietoties vienā transportlīdzeklī, ja tas ir viņu darba pienākums un savādāk nevar, citos un pārējos gadījumos tas ir aizliegts.

Tāpat jāņem vērā tas, ka iepriekš jau tika vēstīts, ka nacionāli ierobežojumi, kas saistīti ar Covid-19 un nedēļas nogalēs komandantstundām paliks spēkā līdz pat 25. janvārim un tālāki norādījumi saistībā ar ierobežojumiem ir jāgaida.

Arī Ministru prezidents Krišjānis Kariņš paziņoja, ka Covid-19 izplatība ir ļoti augsta, tieši šī iemesla dēļ valdības pārstāvjiem pēc apspriešanās ar ekspertiem nolēma konkrētos ierobežojuus pagarināt līdz 25. janvārim, kas bija iepriekš. Pašlaik vienkārši jāgaida, kas tiks paziņots šodien un rīt, lai zinātu, kas notiks tālāk.

Beigu beigās Kariņš nopietni uzsvēra : “Es zinu, ka šobrīd nav viegli. Mums visiem nav atļauts tikties ar radiniekiem un draugiem, bet galvenais mērķis ir novērst slimības tālāku izplatīšanos no cilvēka uz cilvēka. Tas ir grūti visiem, tomēr visi kopā mēs varam pārvarēt šo epdidēmiju.”

loading...