Latvijā jauna krāpšanas shēma! Ja Tev zvana nezināms numurs un jautā : “Vai Tu mani dzirdi?”, Nekavējoties noliec klausuli un zvani policijai!

Latvijā milzīgus apgriezienus uzņēmusi kāda jauna krāpniecības shēma, kas norisinās caur telefonu! Pie tam šādas shēmas Latvijā kļūst aizvien populārākas un populārākas, tieši šī iemesla dēļ policija atklāj vienu no populārākajām shēmām un brīdina visus iedzīvotājus, lai Jūs neuzķertos!

Policija brīdinu ikvienu telefona īpašnieku ar jauno un bīstamo shēmu! Būtībā tā ir pavisam vienkārša : “Jums zvana kāds nepazīstams numurs, visticamāk sakrīt no Jūsu apkārtnes +371. Tad Jums pajautā – “Vai tu mani dzirdi?”

Un, protams, ko lielākā daļa atbild – “Jā, dzirdu.” Bet pasakot Jā, krāpnieki to ieraksta kā balss apstiprinājumu kredītkartei.

Sjūzana Granta, Eiropas aizsardzības galvenā federācijas direktore ir paziņojusi pavisam sekojošo, “Jūs pasakāt “Jā”, tad piekrīt vienai vai kādai citai operācijai. Daudzi to uzskata par nepieklājīgu, bet šajā gadījumā pavisam vienkārši vajadzētu nolikt klausuli, neko nepasakot.”

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...