Slavens Latviešu astrologs pārbiedējis cilvēkus ar drīz gaidāmo un ļoti slikto laiku : Nelaimes, šķiršanās, nāves un naids…

Slavens Latviešu astrologs Banķis ir publicējis ziņu, kura vienkārši ir pārbiedējusi tautu un ļoti daudzus indivīdus! Sākoties 13. jūlijam un beidzoties 11. augustam ir gaidāmi trīskāršie aptumsumi, kurā viens no tiem trāpa pat melnajā piektdienā, taču otrs tiek saukts par asiņaino mēnesi.

Tā jau izklausās pietiekami draudīgi un neomulīgi, taču dēļ lielās planētu spriedzes cilpu un Dižčika laika gaidāmi dažādi notikumi, kuri nebūšot nekādi patīkamie, stāstījis Latvijā plaši pazīstamais astrologs Kristaps Baņķis, kurš par sevis stāstīto ir ļoti pārliecināts.

Pats Baņķis stāstījis : “Kopš sāku nodarboties un strādāt par astrologu, neesmu spējis atcerēties nevienu melno piektdienu, kas varētu būt tik nikna, kā arī ar tik ļoti lielu aptumsumu sēriju. Aptumsuma ietekme izpaužas pavisam vienkārši – tas notiksies pat tad, ja cilvēkam tas nebūs redzams. Tāpat ir gaidāmas karmiskās notikumu piesātinātās vasaras turpinājums.”

“Līdz ar to sāksies daudzi skandāli, dažādi notikumi un ļoti jaudīgas izlādes, kas notiksies kaitnieciskās lietās un iespējams pat katastrofās. Sargiet katrs pats sevi un lai Dievs stāv mums klāt!”

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...