Rimi nāk klajā ar svarīgu paziņojumu visiem cilvēkiem, kuri ikdienā dodas uz Rimi veikaliem

Lai pašlaik varētu atbalstīt ilgstpējīgu pieeju un risinājumus, atsaucoties uz Rimi pircēju vēlmi dzīvot arvien videi draudzīgāk, Rimi kā pirmais mazumtirgotājs Baltijā ir sācis Latvijā ražotu saimniecības, kā arī higiēnas produktu tirdzniecību bez jebkāda tipa iepakojumu, informēja uzņēmuma sabiedrisko daļu attiecību vadītāja Regīna Ikala.

Pilotprojekta patreizējos ietvaros un sadarbībā ar vietējiem ražotājiem atsevišķos Rimi veikalos speciāli aprīkotos stendos jau tagad, un citos būs iespēja iegādāties augstvērtīgus saimniecības, un ķermeņa kopšanas produktus bez iepakojums. Sākumā šāda tipa stendi būs pieejami Rimi veikalā, kas atrodas spicē, tomēr drīzā nākotnē tie ir plānoti arī citos veikalos.

Šajos speciālajos stendos varēs nopirkt un iegādāties šampūnus, zobu pastas, ziepes, zobu birstes, dezodorantus, tualetes papīra, mazgāšanas līzekļu un citas higiēnas preces. Rimi partneri šajā projektā būs lielākais sadzīves ķīmijas un kosmētikas līdzekļu ražotājs Latvijā Spodrība, kā arī kosmētikas ražotājs Stenders, kuru produktu pircēji varēs iegādāties jaunaos stendos, izmantojot līdzi paņemto iepakojumu.

Lai varētu spert soli pretī labākais dzīvei, nav vajadzīgas milzu radikālas pārmaiņas. Pat tikai viena pirkuma paraduma maiņa var būt milzīgs ieguldījums rūpēs par tīrāku planētu. Rimi, kā pirmais mazumtirgotājs Baltijā, kas savos veikalos piedāvā iegādāties noteiktas preces bez iepakojuma, tas sniedz aizvien vairāk iespēju gan pircējiem, gan videi.

Tāpat paziņots, ja pircēju atsaucības un pieprasījums uzrādīs augošu tendenci, tad būs doma paplašināt šāda tipa produktu sortimentu esošajos stendos, kā arī citos Rimi veikalos.

Pilnīga atteikšanās no iepakojuma nav sveša arī citiem Latvijas ražotājiem, kuri jau piedāvā klientiem produktus bez iepakojuma vai ar dabai draudzīgu iepakojumu. Par piemēru šādu alternatīvu jau nodrošina arī kosmētikas ražotājs Stenders.

Arī turpmākā nākotnē varam sagaidīt līdzīgas variācijas un situācijas, kad produkti un dažādas lietas tiks uzlabotas, līdz ar to uzlabojos mūsu dzīves kvalitāti, kā arī parūpējoties par planētas tīrīgumu un saudzību. Šī iemesla dēļ aizvien biežāk uz veikalu varēsim doties ar saviem eko maisiņiem un visu likt tajos, lai neradītu vairāk izmešu.

Avots

loading...