Nu tad beidzot tiek paziņots, cik lielas algas būs “LIDL” darbiniekiem Latvijā

Liela daļa cilvēku jau zina par Lidl ienākšanu Latvijā, taču ne visi zina par to cik patiesībā veikali Lidl veikali Latvijā tiks atvērti, kā arī to – Kādas ir gaidāmās algas šajā zemo cenu veikalā, kurš ir populārs teju vai katrā valstī, kur tas atrodas, tagad tas pats būs gaidāms arī šeit pat – Mūsu valstī.

Tāpat jau iepriekš tika ziņots, ka pie mums Latvijas tirdzniecības nozarē strādājošajem ar lielajām darba stundām, pārsvarā esot tiešām zems atalgojums, bet tas ir tikai uzskats, līdz ar to mazumtirdzniecības nozarē ir uzskats, ka piemeklējis darba trūkums, jo cilvēkiem jāstrādā vairāk stundu, jo vienkārši nav kas strādā.

Zināms ir tas, ka Dienas Bizness iepriekš veicis statistikas datus ar Centrālo statistikas datu pārvaldi un ticis uzzināts tas, ka 2017. gadā konkrētajā nozarē tīri uz papīra vidējais naudas saņemtais daudzums ir 636 Eiro mēnesī.

Tāpat ir ticis analizēts SIA MAXIMA kasiera bruto ienākumi mēnesī pēc atļautajām darba stundu skaita mēnesī, kas ir atbilstoši 160 – 168 stundas. Šeit stundas alga ir 2.95 – 3.10 Eiro stundā, kas ir 472 – 520 Eiro mēnesī. Savukārt Rimi kasieris saņem 3.30 – 3.5 Eiro stundā, kas ir 528 līdz 588 Eiro mēnesī. Taču tas ir tikai iesākums draugi, ko sagaidīt no Lidl?

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...