Viņai mājās bija aizsērējušas kanalizācijas caurules! Viņa paņēma un uzvārīja etiķi – Santehniķi neko tādu nebija redzējuši

Ļoti izplatīta problēma ir aizsērējušās kanalizācijas caurules. Tas var radīt tiešām briesmīgu smaku, var notikt kanalizācijas noplūdes un citas nepatīkamas lietas. Bet patiesībā šo problēmu var pavisam viegli novērst. Ir nepieciešama tikai viens šķidrums, kas pavisam noteikti ir arī tavā mājā!

Cauruļu iztīrīšana:
Nepieciešamais:
1. 250g pārtikas sodas
2. 100g parastais etiķis
3. 2,5 l verdoša ūdens
4. Nevajadzīga liela izmēra lupata
Jāatceras, ka šis darbiņš pavisam noteikti nav no tiem tīrākajiem, tāpēc pirms veicas šo procedūru, ieteicams uzvilkt kārtīgus gumijas cimdus un maskēties ar aizsargbrillēm, lai tās palīdz brīdī, ja gadījumā situācija pavēršas pavisam nepatīkami!

Atliek vien pieminēt, ka vislabākā soda šajā gadījumā noderēs pat ne dārgākā, bet gan tieši pretēji – kaut vai lētākā. Etiķim gan vajadzētu būt tādam nopietnākam, taču jāatceras, tas, ka etiķim jābūt verdošam, tad, kad to lies podā, pretējā gadījumā no visas šīs situācijas, jēga būt itin nekāda! Labi, ķersimies lietais pie ragiem!

1. Viss ir jāsāk ar etiķa uzvārīšanu. Ja to dara parastā katlā, tad svarīgi uzlikt vāku, lai etiķis neizgaro. 2. Tad tualetes podā ieber 250g pārtikas sodas, un ātri ielej visu etiķi.

3. Ar lupatu aizklāj podu. Soda ar etiķi izreaģēs un viss tālāk notiks pats no sevis.

4. Kamēr etiķis reaģē ar sodu(nepieciešamas aptuveni 30 minūtes), uzvāri 2.5 l ūdeni. Pēc tam lēnām karsto ūdeni lej podā. Svarīgi liet pa taisno podā, nevis liet uz poda sieniņām.

Viss. Tieši tik vienkārši tu vari atbrīvoties no aizsērējumiem! Ja ar pirmo reizi vēlamais rezultāts nav sasniegts, tad droši atkārto šo pašu procedūru vēlreiz!

loading...