Atbrīvojies no sejas un citiem nevēlamiem matiņiem uz visiem laikiem! Recepte, kuru glabāsi gadiem!

Daudzām sievietēm ir ļoti aktuāla problēma – mazās ūsiņas, kuras ļoti izteikti var pamanīt, ja palūkojas tuvāk. Viens no iemesliem, kāpēc parādās šīs ūsiņas – vīrišķo hormonu palielināta ietekme. Tomēr viens no galvenajiem aspektiem ir vecums, laikam ejot mūsu ķermenis mainās un līdz ar to mainās arī mūsu sistēmas darbība. Jāatzīst, ka mūsdienās ir ļoti daudz un dažādu veidu kā atbrīvoties no sejas matiņiem un ūsiņām, taču tikai retos gadījumos – šīs receptes un līdzekļi tiešām ir iedarbīgi.

Lielākā daļa sievietes sāk aizdomāties tad, ka ūsiņas ir pamanāmas no liela attāluma, taču ko darīt un kā rīkoties, lai tās pazustu uz visiem laikiem? Recepte ir pavisam vienkārša, tomēr jāsaka atklāti – reti kurš zina par šādu iespēju, pie tam apmeklējot speciālus salonus, no Jums visticamāk tiks prasītas milzīgas naudas summas, tā vietā šī recepte Jums ir praktiski par brīvu!

Nepieciešamās sastāvdaļas :
15-20 grami zirņu miltu
20 mililitrus piena
10 grami kurkuma

Pagatavošana
Paņem nelielu trauciņu un saliec tajā visas nepieciešamās sastāvdaļas. Ūdeni pievieno pēdējo. Paņem karotīti un maisi to līdz ir iegūta masa, kas līdzinās pastai. Svarīgākais, lai tā nav pārāk šķidra. Atstāj šai mazai pažūt aptuveni 10 minūtes, un tad ejam līdz nākamajam solim!

2-9

Lietošana
Maisījums vēlreiz jāpārmaisa un jāklāj virsū uz sejas matiņiem vai ūsiņām. Ļoti svarīgi, ka maisījums ir jāklāj matiņu augšanas virzienā – līdzeklis ir jāstāj aptuveni 20-30 minūtes, līdz tas sakalst. Pēc tam sakaltusī masa jānoņem ar ūdeni, ieteicams ar siltu vai remdenu. Ja Jums ir kāda veca zobu birstīte, tad izmantojot zobu birsi varat notīrīt sakaltušo masu pārlaižot pāris ar siltu ūdeni. Lietošana 4x nedēļā. Katru nākamo reizi matiņi paliks gaišāki un mazāki, ieteicamais lietošanas periods 1 – 2 mēneši, līdz matiņi vai ūsiņas būs izzuduši pilnībā.

loading...