Rimi pavisam steidzami nāk klajā ar steidzamu paziņojumu, kurš ietekmēs pilnīgi visus pircējus

Kurš gan esošajā situācijā varēja iedomāties, ka viss tik ļoti mainīses pāris dienu laikā, ja salīdzina ar to, kā tas notika pagājušajā gadā, tad tas bija garš un cilvēkiem saprotams process līdz izsludināja lokdaunu jeb mājsēdi, turpretī šogad, tas bija itin negaidīti un to nevarēja paredzēt neviens. Konkrētajā situācijā daudzi uzņēmumi un veikalu tīkli ir nākuši klajā ar svarīgiem paziņojumiem, un tam visam klāt pievienojies arī Rimi, kas nācis klajā ar steidzamu paziņojumu, kurs ietekmēs pilnīgi visus pircējus.

Patreiz ir zināms tas, ka Ārkārtējās situācijas laikā pilnīgi visi Rimi veikali strādās tikai sarkanajā režīmā. Par spīti tam, veikals būs atvērts ne tikai vakcinētajiem cilvēkiem, bet arī tiem, kuri vēl nav vakcinējušies un nav svarīgi veikala atrašanās vieta, vai tā formāts. Atšķirībā no pagājušā gada, šobrīd veikalā ir nopērkams viss sortiments, tomēr jādomā, vai nevarētu atkārtoties, kas notika pagājušā gadā, kad valdība nolēma konkrētu sortimentu neatļaut iegādāties, kas sarežģīja konkrēto situāciju vēl vairāk.

Ticis paziņots sekojošais : “Pilnīgi visi Rimi veikali darbosies stingri noteiktajā sarkanajā režīmā, tādējādi reaģējot uz valstī noteikto komandantstundu, līdz ar to ticis mainīts arī esošais darba laika. Tomēr nedrīkstam aizmirst, ka svarīgākais, ka šajā situācijā pircējam būs iespēja iegādāties ne tikai pārtikas, bet arī citas pirmās nepieciešamības preces. Tieši tādēļ ik dienu atjaunojam un papildinam Rimi preču sortimentu, lai katrs varētu iegādāties sev svarīgāko un nepieciešamāko. Tāpat mēs pievēršam pastiprinātu uzmanību pircēju un darbinieku drošībai, tieši šī iemesla dēļ ikvienu aicinām rīkoties atbildīgi un ievērot drošības pasākumus.”

Rimi nopietni aicina Latvijas iedzīvotājus uzņemties atbildību par savu un apkārtējo veselību, veikt profilaktiskus pasākumus un nekādā gadījumā nedoties uz veikalu, ja viņiem ir aizdomas par kaut mazāko saslimšanu vai ir bijuši kontakti ar pacientiem. Nedrīkst aizmirst, ka, apmeklējot jebkuru veikalu, jānēsā mutes un deguna maska. Šobrīd visi rimi veikali ir samazinājuši iepirkumu grozu un ratiņu skaitu, lai izpildītu prasību par vienu cilvēku uz 25 kvadrātmetriem. Mazākiem veikaliem var nākties gaidīt arī pie veikala ieejas, jo jauno noteikumu dēļ, ka cilvēkam jābūt 25 kvadrātmetriem, var nākties gaidīt savu grozu vai ratiņus, pirms iznāks iepriekšējais apmeklētājs.

Turklāt visi pircēji tiek aicināti ievērot divu metru attālumu, un ir ieteicams norēķināties bezskaidrā naudā. Tāpat veikalos pie kasēm tiks izgatavotas norobežojošās uzlīmes, lai norādītu divu metru intervālu, un tad tās arī jāievēro. Ja jūs varat plānot iepirkšanos, tad mēs aicinām jūs doties uz veikalu, kad pulcēšanās ir viszemākā, parasti dienas laikā līdz pulksten 12:00. Mēs arī iesakām nākt uz veikalu ar savu iepirkumu sarakstu, lai samazinātu uzturēšanās laiku veikalā.

loading...