Kalniņš paziņo: “Katastrofāli! Vidējais Latvietis kļūst arvien nabadzīgāks, bet valdība atbildību neuzņemas”

“Cik nabadzīga ir Latvija un cik nabadzīgi cilvēki šeit dzīvo? Mēs nevaram sevi salīdzināt ar Eiropas algām, pensijām un visu pārējo,” RīgaTV 24 raidījumā “Preses klubs” savu prsonīgo viedokli izteica Krists Kalniņš, Rīgas Vecās Sv. Ģertrūdes draudzes mācītājs, kurš ir patiešām neapmierināts ar patreizējo situāciju valstī, jo tas viss tik tiešām ir ļoti nomācoši!

Mums ir vairāk jūtu pret visiem ekonomiskajiem procesiem, kas Latvijā notiek citviet Eiropā. “Protams, nemaz nerunājot par to, kādas pensijas, pabalstus, dzīves līmeni, algas cilvēki saņem – tas viss ir katastrofāli!” Sacīja mācītājs.

Viņš uzskata, ka pārtikas cenu pieaugumu visvairāk izjutīs cilvēki ar viszemākajiem ienākumiem, tostarp cilvēki ar vidējiem ienākumiem.  “Tiem, kuriem ir vairākus tūkstošus liela alga, pašausmināsies un tāpat brauks uz Sky lielveikalu iepirkties,” izteicās Kalniņš.

Latvijā vidējie iedzīvotāji joprojām kļūst arvien nabadzīgāki un nabadzīgāki. “Viņš paliek nabadzīgāks un nabadzīgāks, tur var šausmināties, bet par to gan valdībai ir jāuzņemas atbildība. Tā ir ilgtermiņa politika, mēs jau nekļuvām nabadzīgi vienā dienā!” Tieši tāpat viņš uzskata, ka jau sen vajadzēja sakārtot visus sociālos un pensiju jautājumus, kuri vēl šodien nav tikuši atbilstoši sakārtoti, bet cilvēki tikai turpina ciest un ciest.

“Tas, ka mums nav valdībai politiskā atbildība, tā ir pati lielākā problēmas, kas vien var būt. Neviens politiķis vispār neuzņemas atbildību par to, ka dzīvojam kā viena no pašām nabadzīgākajām valstīm Eiropām. Vai tad tas nav jau gana daudz, lai varētu aizdomāties par visu kopējo situāciju kādā atrodamies? “

Kalniņs uzskata, ka tas nav godīgi pret iedzīvotājiem, kur nu vēl pret tiem, kuri saņem minimālās algas un dzīvo no dienas uz dienu, lai tikai varētu izdzīvot, nevis vienkārši dzīvot pārticīgu un piepildītu dzīvi. Tieši šī iemesla dēļ, liek aizdomāties par to, ko varam sagaidīt nākotnē, ja šāda situācija ir jau šobrīd un kāda vispār būs tuvākā Latvijas cilvēku nākotne, ja viss šādi turpināsies un vilksies vēl gadiem ilgi…

Avots

loading...