Kurš Gan To Būtu Domājis – Slinkas Smadzenes Tevi Lēnām Paralizē – Patīk Slinkot? Tas Var Beigties Ar Nopietniem Smadzeņu Bojājumiem!

Mums tiek teiks, ka esot nomodā ir jādara lietas un jākustās ,lai smadzenes darbotos, nevis mēs slinkotu un nedarītu neko. Tomēr, tā  var nebūt pilnīga patiesība acīmredzot. Protams, būt aktīvam un kustībā ir laba lieta, bet dzīvot dzīvi lēni  nav sliktāka izvēle.Pirmkārt, lai gan pieaugušajiem, nav ieteicams veikt diendusu pēcpusdienā, izrādās, ka diendusa ir ļoti labvēlīga veselībai.Pētījumi ir pierādījuši, ka tas ir lielisks veids, kā stimulēt savu radošumu un motivāciju.

To var izskaidrot ar lietām: ka mums nav veselīgi pavadīt savu dzīvi guļot uz dīvāna, skatoties TV, un našķojoties, bet mēs jūs pārliecināsim, ka tas būtu lietderīgi  tam ziedot dažas minūtes sava laika, un atpūsties, kad jums to vajag. Tas palīdzēs jums vairāk atjaunoties un būsiet enerģisks nākamajā dienā.

Mēs paskaidrosim, kā slinkošana var būt laba priekš  jums, lai nākamreiz, kad jums ir nepieciešams veikt diendusu , jūs nejustos vainīgs par to,ka iztērēsiet dienas laiku veltīgi!

Sākotnēji, slinkums ir pilnīgi normāla lieta, jo organisms vēlas saglabāt enerģiju.
Ziemā, cilvēka organisms ražo vairāk melatonīnu, tāpēc mēs esam miegaināki, bet vasarā, karstums novērš pārmērīgu aktivitāti.

Tomēr, slinkumam ir arī garīgās un fiziskās priekšrocības, un tās ir šādas:

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu!

loading...