Tieši pirms viena gada es aizgāju no sievas. Nācās viņu pamest jo…

Pirms gada pametu sievu vienu pašu, jo iepazinos ar jaunu, skaistu un seksīgu meiteni. Viņa man sagādāja ļoti lielu baudu, kādu nespēja sniegt sieva. Sieva bija palikusi burtiski asa, ar celulītu, strijām un nokarājušos vēdera ādu.

Viņa aizmirsa, ka par sevi ir jārūpējās, nelietoja kosmētiku, nekopa matus un smirdēja pēc sviedriem. Sieva izbeidza krāsot nagus, skūties, parasti staigāja bez krūštura, radot nokarājušo krūšu efektu. Man tas viss piegriezās un es aizgāju prom no viņas.

Tā nu pagājis ir tieši viens gads, kopš mūsu šķiršanās un es viņu satiku. Nespēju noticēt tam, ko es ieraudzīju – viņa patiesi labi izskatījās, ļoti sakopta, skaista, slaida, seksīga un apģērbusies ļoti pieguļošā kleitiņā. Man pat bija grūti redzētajam noticēt, pilnīgi cits cilvēks, un ļoti simpātisks.

Pēc viņas izskata, grūti bija pateikt, ka viņai ir trīs bērni, protams, visi manējie. Tad es sāku domāt, kāpēc tā viss notika. Es sapratu to, ka esot kopā ar mani, viņai nesanāca laiks priekš sevis, nevarēja aiziet pasportot uz trenažieru zāli, jo viss viņas brīvais un nebrīvais laiks piederēja tikai un vienīgi mūsu bērniem, viņa par viņiem rūpējās.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...