“DEPO” veikals nāk klajā ar steidzamu paziņojumu, kas ietekmēs pilnīgi visus pircējus!

Liela daļa noteikti seko līdzi pašlaik notiekošajam un jāņem vērā, ka situācija tik tiešām nav patīkama un tas apgrūtina daudzu dzīves, it īpaši tiem, kuri būvējās un kaut ko ceļ. Viņiem vairs ir iespēja tikai pasūtīt internetā, tomēr jāņem vērā, ka nekad nevar būt drošs, ko pasūtīt internetā, jo daudzas lietas ir jāredz dzīvē un jāpārliecinās par to, ka tas tik tiešām Tev ir vajadzīgs. Saistībā tieši ar šo problēmu “DEPO” veikali jau ir nākuši klajā ar atkārtotu un steidzamu paziņojumu, kas būtībā ietekmē pilnīgi visus veikala pircējus.

Līdz ar to dāza un mājas, kā arī remonta preču veikalu tīkls DEPO vairāk vai mazāk mudina Latvijas iedzīvotājus “lokdauna” laikā doties iepirkties Depo veikalos Lietuvā un Igaunijā, tādejādi solot segt pilnībā vai daļēji ceļa izdevumus. Šoreiz gan jāsaprot, kā tieši ir domāts segt daļēji vai pilnībā ceļa izdevumus un tieši šeit sākas interesantākā daļa, jo izskatās, ka DEPO tik tiešām vēlas, lai cilvēki dotos uz kaimiņu valstīm un tam ir arī savs iemesls.

DEPO paziņojumā tiek minēts : “Tuvākie DEPO veikali darbosies Lietuvā (Viļņā Ukmerge g., Viļņā Gariūnai, Paņevežos, Klaipēdā, Kauņā). Kā arī Igaunijā (Tallinā). Pilnīgi visi ir jaunie un lieli veikali, kuros ir ļoti plass sortiments. Gan Lietuvas, gan Igaunijas veikalos cenas ir tieši tādas pašas, kā Latvijā. Lai varētu kompensēt Jūsu ceļa izdevumus, aicinām paņemt līdzi savu Latvijā izsniegto DEPO klienta karti. Līdz ar to Jūs Igaunijas un Lietuvas veikalos saņemsiet 10% atlaidi pilnīgi visai pirkuma summai (tas neattiecas uz alkoholu un tabaku.) “

Pēc veikala skaidrotā, Lietuvā Depo strādā tikai un vienīgi zaļajā režīmā. Veikalos strādā darbinieki ar sadarbīgspējīgu sertifikātu un veikalu var apmeklēt iedzīvotāji, kuriem ir sertifikāts, pretejā gadījumā Jūs veikalā netiksiet. Pirms ieejas, tāpat kā iepriekš Latvijā vajadzēs uzrādīt sertifikātu, kopā ar personu apliecinošu dokumentu. Veikala apmeklējuma laikā būs jānēsā sejas maska.

Turpretī Igaunijā šobrīd esošie noteikumi vēl atļauj veikalu apmeklēt pilnīgi ikvienam. Protams, ka ir jāņem vērā tas, ka ikvienam veikala apmeklējuma laikā ir jānēsā sejas maska. Izskaņā DEPO norādījis, ka vienā transportlīdzeklī drīkst atrasties tikai no vienas mājsaimniecības un mājās jāpaspēj atgriezties līdz pulksten 20:00, lai nepārkāptu mājsēdes noteikumus.

Lūk arī DEPO pievienotais attēls par veikalu atrašanās vietu un to darba laiku : 

loading...