Kāpēc ir vajadzīga relaksēšanās?

Man relaxing by lake on deck chair

1) Arī relaksējoties tu joprojām vari visu paspēt

Nez kāda iemesla dēļ mūsu prāts mūs pārliecina, ka nepieciešams domāt par daudzajiem darāmajiem darbiem visas dienas garumā, ja ceram būt produktīvi. Bet realitātē daudz produktīvāk ir būt pilnībā atslābušam, pildot kādu pienākumu, jo tad tev ir daudz vairāk mentālās un arī fiziskās enerģijas, ko izlietot pašreizējā uzdevuma izpildei un vēl pietaupīt nākamajiem. Ja tu nepārtraukti skraidi apkārt un uztraucies, neļaujot sev ne mirkli atslābināties, tu riskē ar to, ka jau drīz vien tava enerģija “izdegs”.

2) Tev vienmēr būs kaut kas, ko varētu darīt

Steigšanās, lai pabeigtu vienu uzdevumu tikai pietuvinās tev nākamo. Ja tu šobrīd sastādītu savu darāmo darbu sarakstu, tajā droši vien būtu vismaz 20 lietu. Līdz ko tu paveiksi šīs 20, tev priekšā būs nākamās 20. Pat ja tu visus 20 uzdevumus paveiktu šajā pašā sekundē, tu itin viegli uzreiz izdomātu nākamo darbu sarakstu. Tikmēr, kamēr kādā tavā dzīves aspektā ir vieta uzlabojumiem, tev vienmēr būs, ko darīt. Tāpēc nav vērts satraukties par to, ka visu nevar paspēt – tas īstenībā nemaz nav iespējams.

3) Svarīgs ir tikai pašreizējais esības stāvoklis

Eksistē tikai pašreizējais brīdis, tāpēc būt veiksmīgam – tas nozīmē būt apmierinātam ar savu stāvokli pašreizējā brīdī. Kad tu satraucies un steidzies, tavs dvēseles enerģijas līmenis pazeminās, bet, ja atļauj sev atslābināties, tavā aurā ieplūst pozitīva, mierinoša enerģija, kas ļaus tev apzināties un izbaudīt dzīvi pašreizējā mirklī.

loading...