2 Latvietes steigšus brauc uz Latviju no Lielbritānijas pēc ilgiem gadiem! Atklāj, kādas šausmas tur notiekot

2 Latvietes pēc ilgi pavadītiem gadiem Lielbritānijā steigšus atgriezušās savā tik ļoti mīlētajā dzimtenē  – Latvijā, jo Anglijā notiekot dažādas šausmu lietas. Pie tam pats dīvainākais ir tas, kas abas tur dzīvojušas aptuveni piecus gadus! Antra ir kosmetoloģe, kas ir ļoti pieprasīta lieta, jebkurā vietā. Otru sievieti sauc Irēna, kura Lielbritānijā ir zaudējusi ļoti daudz, vēsta LNT ziņu dienests.

Pie abām divām sievietēm devusies LNT speciālā filmēšanas grupa, kura filmē visus pēdējos notikumus Anglijā un tiek atklāts, kādēļ atkal pārcēlušās uz dzīvi Latvijā, lai gan piecus gadu laikā ieguvušas sev pietiekami lielu klientūras daudzumus, tomēr viss izvērties pavisam savādāk, nekā gaidīts.

Atra atgriežoties Latvijā ir ļoti pozitīvi noskaņota strādāt kādā salonā, kā arī papildus tam censties uzsākt, ko jaunu pašai, šajā biznesa nozarē, iespējams atvērta pašai savu salonu.

Tas viss ir sācies tikai un vienīgi viena iemesla dēļ! Anglijā ļoti milzīgā skaitā ieplūduši Rumāņu izcelsmes imigranti, kuri vienkārši atņem iespēju labi nopelnīt, un šajā gadījumā iet tieši par Londonu un nedaudz Lonondas piepilsētās. Taču tas esot bijis tikai sākums!

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...