Skandāls pa visu pasauli! Elizabete II vairs nespēj paciest Meganas attieksmi. Vai Princim Harijam tiešām būs jāšķiras?

Tiem, kas seko līdzi jaunākajām ziņām, pavisam noteikti zina par visiem pēdējiem Meganas Mārklas sastrādātajiem skandāliem, taču tagad gaismā nāk ziņas par to, ka Elizabete II vairs nav spējīga izturēt Meganas darbības un iespējams viņa beidzot to liks saprast arī savam mazdēlam Princim Harijam.

Jau iepriekš mediji bija saņēmuši ziņa, ka Megana ir iespējami apšaubāma persona un viņai nekādā gadījumā nevajadzētu tikt iekļautai starp Karalisko Ģimenes eliti, jo tā vienkārši nav viņas vieta un visticamāk nekad arī nebūs, ja tas viss šādi turpināsies.

Pēc kāzām ar Princi Hariju, Megana ik nedēļu ir nonākusi mediju un preses lokā ar dažādiem skandāliem un rīcības sekām, kas nekādā veidā nevar būt pieļaujama karaliskajā ģimenē! Ne pa velti daudzi izteicās, ka viņu kāzas vajadzētu atcelt, taču lūk līdz kam tas viss ir nonācis un tagad seko tālākie skandāli…

Bet, kas tad īsti atkal noticis un kāpēc presē pavīd runas, ka Elizabete II vērsīsies pie Prinča Harija, lai izteiktu savas dusmas par to, kas ir noticis un iespējams pat liks mazdēlam ar viņu šķirties.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...