“Dienu mēdz uzsākt ar alu un aizskar bērnus” – Misānes civilvīra aizstāvji vēršas pret latvieti

Attiecīgo valstu valdības jau ilgu laiku ir saistītas ar Latvijas pilsoni Kristīni Misāni, kuru Dānija gatavojās izdot tiesāšanai Dienvidāfrikas Republikā (KDR). Ļoti dīvainā video par notiekošo runāja otra strīdā iesaistītā puse, Johans Groblers, bijušais civilvīrs no Kristīnes, Dienvidu pilsonis.

Ir zināms, ka Misāni apsūdz par bērna nolaupīšanu DR, lai gan viņa apgalvo, ka ir aizbēgusi caur Dāniju no agresīvā civilvīra un kopdzīves DR.

Dānijā aizturēto Latvijas pilsoni Kristīni Misāni bija paredzēts izdot 12. februārī, divas dienas pirms tiesas sēdes Dānijas apgabaltiesā par iespējamu sievietes atbrīvošanu, pamatojoties uz to, ka viņa jau izcietusi sodu, sacīja Misānes galvenie pārstāvji.

Kā ziņots, tas nenotika. Misāne 8. februārī sāka badastreiku, lai veicinātu izpratni par Eiropas Savienības (ES) pilsoņu tiesībām, kas aizliedz izdošanu trešām valstīm. Tomēr ar to viss nebeidzās un tagad sākas pats trakākais.

YouTube ievietots video par Kristīni Misāni un notikušo pauda arī bijušais civiliedzīvotājs Johans Groblers un iespējamie atbalstītāji. Video nosaukums ir “Tēva sauciens pēc palīdzības: lai patiesība būtu zināma”.

Kristīne savu civilvīru saukusi par cūku. Tas ir gandrīz 15 minūšu garš, veidots kā īsa, bet samērā profesionāla dokumentāla filma ar diktoru, speciāli filmēti kadri un vairākas daļas, kas sīki izklāsta otra viedokli, norāda video veidotāji.

Video sākas ar vispārīgiem paziņojumiem par bērnu un ģimenes nozīmi un vērtību. Vēlāk īss pārskats par līdz šim notikušo un tas, ka Latvijas mediji ir steigušies attēlot Kristīni Misāni pozitīvā gaismā kā upuri.

Saskaņā ar video, Kristīne bija ļoti agresīva un ļauna pret citiem Grobler bērniem, dienā dzēra alu un bija alkohola reibumā. Tiek apstrīdēti arī Misānas un Latvijas valstsvīru negatīvie paziņojumi par Dānijas rīcību un dienvidiem kā trešās pasaules valsti ar nesamērīgi stingru likumdošanu.

Avots 

loading...