Maxima Šodien ir izplatījusi nopietnu paziņojumu visiem Maxima veikalu apmeklētājiem

“Maxima Latvija” pirmo reizi Latvijā uzsāka dokumentu skeneri bezkontakta vecuma pārbaudei, vienkāršojot kolēģu ikdienas darbu un uzlabojot klientu iepirkšanās pieredzi. Izmēģinājuma projekts tiek veikts veikalā “Maxima XX” Mūkusalas ielā 73.

Rīgā klienti, kuri vēlas iegādāties produktus ar vecuma ierobežojumu, jauno skeneri var izmantot, lai attālināti pārbaudītu eID karti. Ar kvīts svītrkodu kasieris var attālināti skenēt kvīti un noteiktā attālumā uzrādīt to klientam. Šāda dokumentu skenēšana pircējam automātiski sniegs informāciju par personas vecumu, un manuāls apskats vai pārbaude vispār vairs nav nepieciešama.

Šādu dokumentu pārbaude ir ne tikai drošāka (jo kasierim nav fiziski jāpārbaudau un jārēķina dokumenta datumi un citas lietasa), bet arī drošāka un ātrāka nekā manuāla personas identitātes pārbaude.

“Kad klienti vēlas iegādāties produktus ar vecuma ierobežojumu, veikala ikdienas darbā ir ļoti svarīgi veikt vienmērīgu vecuma pārbaudi. Veikala” Maxima Latvija “kases sistēmā jau ir funkcija, kas var paziņot, skenējot produktus ar vecuma ierobežojumiem.

Šis process kļūst arvien populārāks visā pasaulē, jo īpaši tāpēc, ka tas lietotājiem nodrošina lielāku drošību, lielāku precizitāti un ērtības ātrākai iepirkšanās pieredzei.

Maxima Latvija IT direktors Mārtiņš Smilga sacīja: “Kad šāda veida skeneri pirmo reizi tiks palaisti Latvijā, no tā gūs labumu Maxima klienti un kasieri. Viņi nākotnē varēs klientus apkalpot vienmērīgāk, drošāk un precīzāk. . “

Šie skeneri šobrīd ir pieejami pilotprojekta ietvaros veikalā Maxima Rīgā, Mūkusalas ielā 73. Veiksmīgas testēšanas rezultātā mēs plānojam paplašināt šāda veida skeneru izmantošanu citos “Maxima” veikalos Latvijā un atrast risinājumu, kas var skenēt ne tikai eID kartes, bet arī pases.

Avots

loading...