Šodien jau ir stājušies spēkā jaunie noteikumi – Ja neievērosi – Sodi būs milzīgi!

Noteikumi jau ir stājušies spēkā, taču izrādās lielākā daļa nemaz par tiem nezina, lai gan tie ir spēkā aptuveni mēnesi. Tomēr ļoti daudzi ir dusmīgi, jo nav zinājuši par jaunajiem noteikumiem un tieši šī iemesla vēlreiz atgādināsim par jaunajiem noteikumiem, jo tie ir ļoti būtiski un svarīgi ikvienam auto vadītājam!

Tagad noteikumi ir izstrādāti daudz sarežģītāki, lai daudz precīzāk un skaidrāk apkoptu konkrētā transportlīdzekļa tehnisko apskati un citas vizuālas lietas – Un tas tik tiešām jau ir spēkā!

 Latvijas vadošās Ceļu Satiksmes drošības galvenās direkcijas pārstāvji jau ir informējuši par to, ka jaunais ceļu satiksmes regulējums attieksies tieši uz transportlīdzekļa stāvokli, gan uz konkrētā transportlīdzekļa papildaprīkojumu un citām detaļām, kurām iepriekš ne netika pievērsta pastiprināta uzmanība, vai ne tika pievērsta vispār!

Jaunie noteikumi ir izstrādāti saistībā ar Eiropas Savienības jaunākajām direktīvas noteikumiem, tieši dēļ šī iemesla tas attieksies arī uz mums. Kas tieši mainīsies un kas tieši Tev tagad ir jāzina?

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...