Teju vai atkārtojusies Zolitūdes Traģēdija! Cilvēki pēdējā brīdī izskrien no brūkošā veikala – Vājprāts!

Cik vēl pasaulē jānotiek dažādām traģēdijām, lai liktu aizdomāties par lielveikalu konstrukcijām! Izrādās, ka ir pietiekami daudz vietu, kur par to nav padomāts, zināmā mērā pat skumji – Jo vietas, kur ik dienu apgrozās simtiem un tūkstošiem cilvēku, nav padomāts par papildu drošību, bet gan kā vairāk nopelnīt naudu!

Tieši šādi varētu raksturot vienu no pēdējiem notikumiem, kas norisinājies tepat mums Kaimiņos – Krievijā! Lai gan šādi gadījumi nenotiek bieži, tomēr notiek un parāda cik ļoti cilvēki riskē ar savu veselību un pat dzīvību, lai dotos uz veikalu pēc ikdienas pārtikas precēm!

Lielais iebrukums noticis Krievijā, Ribinskas pilsētā! Šeit šis veikals esot bijis vietējais un lielākais no visiem! Tā nosaukums nu jau vairs mētājas kaut kur ar zemi “Diksi”. Lai arī pēc ilgākas izmeklēšanas atklājās ka cietušie ar smagām pazīmēm nav, atklājās, ka pēdējie cilvēki izgāji no veikala izgāja teju vai pāris minūtes kopš tas iebrucis.

Vairāki cilvēki skrienot ārā ir guvuši savainojumus, taču tie neesot bijuši tik smagi, lai tos vestu uz slimnīcu. Taču pats dīvainākais ir tas, kā tas viss sākās!

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...