Latviju pāršalkusi ļoti skumīga ziņa! No koronavīrusa izraisītās infekcijas miris Latvijā plaši pazīstams cilvēks

Latviju ir pāršalkusi ļoti nepatīkama un skumja ziņa. Diemžēl, no koronavīrusa izraisītās infekcijas un to komplikācijām ir miris Latvijā ļoti labi pazīstamā Jāņa Strēlnieka Eirolīgas kluba Maskavas CSKA galvenais un daudziem zināmais ārsts Romans Abžeļivovs. Tieši tā savā sociālajā tīmekļa vietnē paziņoja basketbola komanda.

Konkrētajā paziņojumā ir ticis minēts : “Mēs esam zaudējuši ne tikai lielisku draugu, bet arī fantastisku un labsirdīgu ārstu Abžeļilovu. Diemžēl viņa organisms ļoti strikti cīnijās ar vīrusu, tomēr dēļ Koronavīrusa izraisītās infekcijas un to komplikācijām viņa organisms nespēja tikt galā.”

Ļoti nopietni ir jāņem vērā tas, ka Eirolīgas, kā arī Vienotās līgas čempiones CSKA ārstam bija tikai 44 gadi. Tagad ģimene ar sievu un diviem bērniem palikusi bez tēva, kas visu padara tikai vēl skumjāku. Jāņem vērā, ka viņš CSKA pievienojās 2014. gadā. Tieši tad CSKA klubs divas reizes pēc kārtas uzvarēja Eirolīgā, kā arī piecas reizes pēc kārtas Vienotās līgas turnīrā, kas ir milzu sasniegums.

Jau iepriekš tika pavēstīts, ka Strēlniekam ar CSKA vēl ir spēkā esošs līgums arī uz nakamo sezonu, tomēr slavenais basekbolists šo komandu varētu pamest jau pēc šīs sezonas, kas liek uzdot vairākus jautājumus, jo komanda tik tiešām ir spēcīga un populāra ar saviem sasniegumiem.

Lasi vēl : Ir paziņota informācija par patieso Jutas Strīķes nāves iemeslu

Avots

loading...